MEGA BLACK FRIDAY

S ONLINE PSÍ ŠKOLOU

20% SLEVA NA NAŠE KURZY A SLUŽBY z již zlevněných cen, tedy až 68% sleva celkem

Objednávat můžete i ze Slovenska, cena se při platbě kartou přepočítá dle aktuálního kurzu. (Pokud byste chtěli platbu  v eurech převodem, napište nám na email info@onlinepsiskola.cz jaký kurz - kurzy jste si vybrali.)

• VYCHOVANÝ PES vám nebo obdarovanému vykouzlí ten pravý ÚSMĚV NA TVÁŘI
  • Naše kurzy jsou vhodné pro pejsky VŠECH PLEMEN, pro štěňata i starší pejsky
  • Vychovejte si psa SNADNO A Z POHODLÍ DOMOVA
  • V ceně VŠECH kurzů je podpora a POMOC ZKUŠENÝCH TRENÉREK

KURZ MŮŽETE ZAKOUPIT také JAKO DÁREK 🎁 POŠLEME VÁM KRÁSNÝ VÁNOČNÍ POUKAZ.

↓ BLACK FRIDAY - ČERNÝ PÁTEK U NÁS BĚŽÍ JEN DO VYPRŠENÍ ČASOVAČ NÍŽE ↓

MISTR PSÍ VÝCHOVY - 6 měsíců

OKAMŽITÝ PŘÍSTUP DO VŠECH NAŠICH KURZŮ za zlomek ceny na 6 měsíců
Přístup ke všem našim 9 kurzům - od základní poslušnosti až po speciální triky a terapeutický trénink. Osobní podpora: Přímá linka k našim odborníkům, kteří jsou připraveni vás podpořit na každém kroku výchovné cesty. Nenechte si ujít příležitost stát se Psím Mistrem. Připojte se k nám ještě dnes a začněte psát novou kapitolu ve vztahu se svým čtyřnohým přítelem.
Nyní jen 3990Kč (běžně 5990Kč) Okamžitý přístup ke všem 9 kurzům, 22+ bonusům a podpoře trenérek.

MISTR PSÍ VÝCHOVY - - - 1 rok

OKAMŽITÝ PŘÍSTUP DO VŠECH NAŠICH KURZŮ za zlomek ceny na 1 rok
Nyní jen 6392Kč (běžně 9990Kč) Okamžitý přístup ke všem 9 kurzům, 22+ bonusům a podpoře trenérek.

Online kurz Základní poslušnost pro štěňata

Pro štěně od 8 týdnů cca do půlroku
V kurzu najdete vše, co v kurzu pro dospělé pejsky a navíc Školku pro štěňata - nejdůležitější věci, které musí vedět každý majitel štěňátka. Venčení, kousání, co určitě nepodcenit a další. Celkem 9 lekcí navíc. V ceně máte neomezenou podporu trenérek. (Přístup do kurzu na dva roky)
Nyní jen 3192Kč (běžně 3990Kč) + 4 DÁRKY v hodnotě 3939Kč zdarma
20 lekcí, díky kterým z vašeho pejska vychováte poslušného parťáka snadno a z domova. Konečně vás bude poslouchat, budete ho moct brát všude s sebou a pouštět ho na volno. V ceně máte časově neomezenou podporu trenérek. (Přístup do kurzu na rok)
Nyní jen 3192Kč (běžně 3990Kč) + 4 DÁRKY v hodnotě 3939Kč zdarma

Přivolávačská online výzva

Pro pejsky od půlroku
Intenzivní 4 týdenní online kurz pro spolehlivé přivolání. Výzvu začínáme všichni společně vždy 1. dne v měsíci a má omezený počet míst na 70 pejskařů. Už druhý týden nám nadšení účastníci posílají videa, jak jejich pes přiběhne na první dobrou! (Přístup do kurzu na rok)

Online kurz Problémové chování

Pro pejsky každého věku
Kurz je speciálně sestaven pro pejsky z útulků, pejsky, kteří byli týraní nebo jsou prostě jen bojácní, agresivní, uštěkaní, vyjíždějí po ostatních psech nebo lidech. Trenérka vám poradí konkrétně s vašim problémem. (Přístup do kurzu na rok)

Online kurz Stop tahání

Pro pejsky každého věku
Kurz je pro všechny pejsky, kteří tahají na vodítku a chcete to změnit, naučit je spořádanou chůzi bez tahání. Už žádné vláčení vás na vodítku, strhané ruce a strach, že se vám vysmekne. (Přístup do kurzu na rok)

Online kurz Psí triky s Veronikou

Pro pejsky, kteří zvládají základní poslušnost
Chcete se s vašim psem blýsknout? Naučit ho parádní kousky jako umí Verča s Akimem a Merlinem? 15 skvělých triků a další tipy jsme pro vás připravili do tohoto kurzu. (Přístup do kurzu na dva roky)

28 denní zimní výzva

Pro pejsky každého věku
Unikátní 4 týdenní trénink z tepla domova, ve kterém si každý najdete to své (poslušnost, psí triky, trénink přivolání, sebekontrola psa, zábavné hry, hlavolamy, pochopení psa). Výzvu začínáme všichni společně vždy 1. dne v měsíci a má omezený počet míst.
Nyní jen 2392Kč (běžně 2990Kč)
Nabídněte svému psovi akční zábavu, která vychází z jeho přirozenosti. Připravíme vás na váš první hod, ale i závody. Běžet, chytit, přetahovat, pustit a znovu! Zní to jako skvělá psí zábava? My a naši psí parťáci říkáme ANO.
Nyní jen 1592Kč (běžně 1990Kč)

Individuální měsíční podpora trenérky

Pro ty, kteří mají specifický problém a chtějí ho řešit individuálně s trenérkou
Máte nějaký konkrétní problém s pejskem a nechce si kvůli tomu kupovat celý kurz? Tomu rozumíme, někdy je prostě potřeba individuální pomoc odborníka. Naše trenérky Veronika a Zdeňka vám pomůžou vyřešit jakýkoli problém.
Nyní jen 2632Kč (běžně 3290Kč)

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám, rádi vám poradíme.

Pokud se chcete dozvědět o některém z kurzu více informací, najdete je zde.

Co o nás říkají pejskaři?

Takže otázka není, jesti to funguje. Ale jestli to chcete taky?

A kdo by to nechtěl že? Já myslím že i vy toužíte po vychovaném parťákovi, po tom, že se můžete SPOLEHNOUT, že vás poslechne a že se za něj nebudete muset stydět.

Naopak, budete ho moci vzít všude s sebou, protože bude bezproblémový, klidný, v restauraci si lehne pod stůl a vy si vychutnáte klidnou večeři.

Tak pojďte do toho s námi právě teď za nejnižší ceny!