🐶 🎁 Využijte skvělou čarodějnickou akci 🐶 🎁

Čarodky s Fíkusem z Online psí školy

Stačí si aktivovat členství v klubu Pejskařů srdcem jen za 21Kč a získáte hned 9 dárků v celkové hodnotě 7760Kč!

• Pokud už jste členy klubu, dárky získáváte automaticky a najdete je už teď v klubu 🙂

JAKÉ DÁRKY NA VÁS ČEKAJÍ?

Nejlepší ochrana proti klíšťatům a jak šetrně vytáhnout klíště?

Klíšťata mohou přenášet závažná onemocnění, proto je důležité klíště najít včas a co nejdříve ho správně ho vytáhnout. Povíme si, jak klíště správně a šetrně vytáhnout a taky pro jistotu, jak se jednotlivá onemocnění mohou projevovat.

V hodnotě 620Kč

Proč pes sám doma vyvádí a ničí věci?

Sotva se za vámi zavřou dveře, spustí se řev, který bude následujících osm hodin trýznit sousedy a neutichne, dokud se nevrátíte domů? Řeč je o separační úzkosti, jednom z nejčastějších psychických problémů u psů. Povíme si, jaké jsou skutečné příčiny a jak to řešit.

V hodnotě 990Kč

Zápach z tlamy a zubní kámen?

Naše veterinářky pro vás připravili účinný tip, jak přirozeně a bez zásahů veterináře eliminovat zápach z tlamy a zubní kámen.

V hodnotě 530Kč

Veterinárního průvodce pro každého pejskaře

Nejčastější problémy a jejich řešení z praxe veterinářky. První pomoc při otravě, nadváha u psů. Dále např. péče o drápky, uši, zuby, oči. Nejčastější psí parazité, nemoci a jejich řešení. Psí alergie, jak posílit psí imunitu, potraviny nevhodné pro psy a spoustu dalšího.

V hodnotě 1190Kč

Jak zabavit psa doma i venku na procházce

Speciální video s návody, jak doma i na vycházce s běžnými věcmi zabavit pejska. Zábava a hry pro vás nebo vaše děti s pejskem.

Štěněcí balíček

Máte štěně? Pak se vám tohle bude 100% hodit! Dozvíte se: Jak ho naučit venčit se venku, jak ho správně krmit a jak nepodcenit socializaci. Kdy začít štěně socializovat? Jak? A proč je to tak důležité?

V hodnotě 1470Kč

Jak si vybrat psa? Nejlepší pes k dětem?

Jaké plemena jsou nejvhodnější do rodiny s dětmi? A jak si obecně vybrat psa, i když děti nemáte? Má to určité zásady a pravidla, kterými je potřeba se řídit a výběr psa si dobře promyslet a neřídit se jenom vzhledem. Povíme si, jak si správně vybrat psa, abyste toho nelitovali.

V hodnotě 490Kč

Jak správně krmit psa? Granule a BARFování.

Možná se rozhodujete mezi granulovanou stravou a krmením syrovým masem. Každá metoda má své výhody i nevýhody o kterých si povíme ve videích s certifikovanou výživovou psí poradkyní.  Povíme si pro koho je BARF vhodný a kdo by měl zůstat raději u granulí. Naučíme vás také doopravdy ČÍST SLOŽENÍ GRANULÍ a jak poznat kvalitní granule.

V hodnotě 1490Kč

Jak předcházet a řešit nadváhu u psů?

Nadváha je velmi častou zdravotní komplikací u psů. Tloušťka či obezita na první pohled nevypadají jako velký problém. Opak je ale pravdou, obezita s sebou dříve či později přinese problémy s klouby, zhoršení pohybového aparátu a další nepříjemnosti, zejména v pozdějším věku. Jak ji řešit a předcházet jí?

Vstupte do klubu zde:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nemáte platební kartu a chcete zaplatit klasickým bankovním převodem? I to je možné, pouze s jedním rozdílem, že platba bankovním převodem je na 4 měsíční členství + 2 měsíce máte od nás zdarma. Dárky získáte samozřejmě všechny ihned také. Objednat můžete zde>>

Jak funguje 30 denní verze za 21Kč?

• Po zaplacení 21 Kč vám na e-mail pošleme přístupové údaje do Klubu.
  • Prvních 30 dní získáte za 21Kč. Nebudete-li se členstvím spokojeni, kdykoliv během prvních 30 dnů ho můžete zrušit v členské sekci nebo na emailu dotazy@onlinepsiskola.cz. Pokud členství zrušíte, další platby vám nebudou účtovány.
  • Cena členství po prvních 30 dnech je 299 Kč/měsíc
    Platba probíhá automaticky. Po vyplnění přihlášky autorizujete kartu k pravidelné 30-denní platbě (počínaje datem objednávky).
  • Žádné závazky! Své členství můžete kdykoliv zrušit.
    Vstupem do klubu vám nevzniká žádný závazek. V klubu buďte jen tak dlouho, dokud vám přináší užitek. Své členství můžete kdykoliv zrušit v členské sekci, nebo zprávou na dotazy@onlinepsiskola.cz.

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz