Vyzvedněte si dárky za 7690Kč hned teď.

Ježíšek s Fíkusem z Online psí školy

Dárky na vás čekají v klubu Pejskařů srdcem. Pokud ještě nejste členem klubu, staňte se jím zdarmazískáte hned 9 dárků v celkové hodnotě 7690Kč (318€)!

• Pokud už jste členy klubu, dárky získáváte automaticky a najdete je už teď v klubu 🙂

JAKÉ DÁRKY NA VÁS ČEKAJÍ?

Štěněcí balíček

Máte štěně? Pak se vám tohle bude 100% hodit! Dozvíte se: Jak ho naučit venčit se venku, jak ho správně krmit a jak nepodcenit socializaci. Kdy začít štěně socializovat? Jak? A proč je to tak důležité?

V hodnotě 1470Kč

Jak správně krmit psa? Granule a BARFování.

Možná se rozhodujete mezi granulovanou stravou a krmením syrovým masem. Každá metoda má své výhody i nevýhody o kterých si povíme ve videích s certifikovanou výživovou psí poradkyní.  Povíme si pro koho je BARF vhodný a kdo by měl zůstat raději u granulí. Naučíme vás také doopravdy ČÍST SLOŽENÍ GRANULÍ a jak poznat kvalitní granule.

V hodnotě 1490Kč

Proč pes sám doma vyvádí a ničí věci?

Sotva se za vámi zavřou dveře, spustí se řev, který bude následujících osm hodin trýznit sousedy a neutichne, dokud se nevrátíte domů? Řeč je o separační úzkosti, jednom z nejčastějších psychických problémů u psů. Povíme si, jaké jsou skutečné příčiny a jak to řešit.

V hodnotě 990Kč

Zápach z tlamy a zubní kámen?

Naše veterinářky pro vás připravili účinný tip, jak přirozeně a bez zásahů veterináře eliminovat zápach z tlamy a zubní kámen.

V hodnotě 530Kč

Veterinárního průvodce pro každého pejskaře

Nejčastější problémy a jejich řešení z praxe veterinářky. První pomoc při otravě, nadváha u psů. Dále např. péče o drápky, uši, zuby, oči. Nejčastější psí parazité, nemoci a jejich řešení. Psí alergie, jak posílit psí imunitu, potraviny nevhodné pro psy a spoustu dalšího.

V hodnotě 1190Kč

Jak naučit štěně hygienu a proč psi pojídají výkaly?

Součástí správné výchovy štěněte je schopnost využívat svěrače. Od mých mladých let, až po mé první štěně sem žila v přesvědčení, že štěnda svěrače neumí používat. Ale ona to není až tak úplná pravda. Dozvíte se, jak naučit hygieně už malé štěnátko co nejdříve. A také co je za pojídaním výkalů často i dospělých psů.

V hodnotě 590Kč

Jak posílit psí imunitu?

Další přínosný obsah z úst odborníků. Psí imunitní systém se v mnoha ohledech podobá tomu našemu. Díky mnoha faktorům může být oslaben a může ovlivňovat chování i zdravotní stav vašeho chlupatého společníka. Proto si povíme, jak správně podporovat přirozenou imunitu pejska.

V hodnotě 620Kč

Jak pečovat o psí packy v zimě?

Ať už samotný mráz, či sůl, kamínky a nebo sníh a led mohou vašemu pejskovi v zimě procházky dost znepříjemnit a velice často mohou polštářky na packách popraskat. Jak tomu předcházet a jak to řešit když už se něco takového stane? To si také povíme. 🙂

V hodnotě 390Kč

Jak předcházet a řešit nadváhu u psů?

Nadváha je velmi častou zdravotní komplikací u psů. Tloušťka či obezita na první pohled nevypadají jako velký problém. Opak je ale pravdou, obezita s sebou dříve či později přinese problémy s klouby, zhoršení pohybového aparátu a další nepříjemnosti, zejména v pozdějším věku. Jak ji řešit a předcházet jí?

V hodnotě 420Kč

Nemáte platební kartu? Můžete se stát členy klubu i tak, ale s rozdílem, že platba bankovním převodem je na 4 měsíční členství + 2 měsíce máte od nás zdarma. Dárky získáte samozřejmě všechny ihned také. Objednat můžete zde>>

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz