ZÍSKEJTE DÁRKY V HODNOTĚ 3299KČ PRÁVĚ TEĎ JEN ZA 21 KČ

JAKÉ DÁRKY NA VÁS ČEKAJÍ?

STAŇTE SE ČLENY KLUBU ONLINE PSÍ ŠKOLA A POSUŇTE SE VE VÝCHOVĚ A POROZUMĚNÍ ZASE O KUS DÁL

Základy BARFování a jak začít?

Možná se rozhodujete mezi granulovanou stravou a krmením syrovým masem. Každá metoda krmení má bezesporu své výhody i nevýhody o kterých si povíme ve videu. Také vám poskytneme odborný článek o barfování od veterinářky z hlediska prospěšnosti pro vývin vašeho pejska. A povíme si pro koho je BARF vhodný a kdo by měl zůstat raději u granulí.

V hodnotě 920Kč

Nadpis bloku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec leo ligula, porttitor non enim id, mattis tristique tellus. Etiam ac elementum leo. Aenean nec magna quis mi mattis pretium et nec dui. Aliquam bibendum tellus sit amet consectetur vulputate. Etiam ac dolor at leo feugiat convallis. Donec congue porttitor scelerisque. Donec leo ligula, porttitor non enim id, mattis tristique tellus.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nemáte platební kartu a chcete zaplatit klasickým bankovním převodem? I to je možné, pouze s jedním rozdílem, že platba bankovním převodem je na 4 měsíční členství + 2 měsíce máte od nás zdarma. Objednat můžete zde>>

Jak funguje 30 denní verze za 21Kč?

• Po zaplacení 21 Kč vám na e-mail pošleme přístupové údaje do Klubu.
  • Prvních 30 dní získáte za 21Kč. Nebudete-li se členstvím spokojeni, kdykoliv během prvních 30 dnů ho můžete zrušit v členské sekci nebo na emailu dotazy@onlinepsiskola.cz. Pokud členství zrušíte, další platby vám nebudou účtovány.
  • Cena členství po prvních 30 dnech je 232 Kč/měsíc
    Platba probíhá automaticky. Po vyplnění přihlášky autorizujete kartu k pravidelné 30-denní platbě (počínaje datem objednávky).
  • Žádné závazky! Své členství můžete kdykoliv zrušit.
    Vstupem do klubu vám nevzniká žádný závazek. V klubu buďte jen tak dlouho, dokud vám přináší užitek. Své členství můžete kdykoliv zrušit v členské sekci, nebo zprávou na dotazy@onlinepsiskola.cz.

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz