OBJEDNÁVKA KURZU

ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST

Cena kurzu je 3290,- (137€)

Pokud do kurzu vstoupíte ještě dnes, získáte:

• Kurz Online psí škola - Základní poslušnost - 18 lekcí
    Ve kterém se naučíte, jak jednoduše vychovat svého psa z pohodlí domova. Pochopíte jeho řeč a porozumíte mu. Přístup do kurzu máte na dva roky.
  • Individuální poradenství
    K dispozici máte zkušené trenérky, kterých se můžete na cokoliv zdarma zeptat, a ony vymyslí řešení přesně vám na míru.
  • 3 dárky zdarma v hodnotě 3170Kč
    E-kniha 9 klíčů k bleskovému výcviku psa z domova, která vás ve vztahu člověk-pes posune zase o kus dál. Praktický veterinární průvodce pro každého majitele pejska a e-kniha 20 rad, jak vyléčit sebe i svého psa.
  • 14 denní garanci spokojenosti
    Pokud zjistíte, že kurz není to pravé pro vás, vrátíme vám všechny vaše peníze.
  • Okamžitý přístup
    Ihned po obdržení platby vám přijdou na email přístupové údaje do kurzu a můžete se do toho hned pustit.

Přidejte se k nám do kurzu právě teď.

Spolu to dáme! 🙂

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz