OBJEDNÁVKA KURZU

ONLINE PSÍ ŠKOLA

Po vyplnění objednávky a zaplacení akční ceny získáte:

• Kurz Online psí škola
    Ve kterém se naučíte, jak jednoduše vychovat svého psa z pohodlí domova. Pochopíte jeho řeč a porozumíte mu.
  • Bonus zdarma (v hodnotě 593Kč)
    E-book 9 klíčů k bleskovému výcviku psa z domova, který vás ve vztahu člověk-pes posune zase o kus dál.
  • Vstup do uzavřené FB skupiny pro členy kurzu
    Ve skupině vám zodpovíme případné dotazy a budete moct sdílet vaše pokroky s dalšími majitely pejsků.
  • Individuální poradenství
    Profesionální psí cvičitelky vám kdykoliv poradí. Zdarma.
  • 14 denní garanci spokojenosti
    Pokud zjistíte, že kurz není to pravé pro vás, vrátíme vám všechny vaše peníze.

Chcete mít psa, na kterého se můžete spolehnout? Vyplňte následující formulář a klikněte na „Dokončit objednávku“.

Po zaplacení vám na e-mail pošleme přístupové údaje do kurzu a poté se můžete hned pustit do výcviku. ☺

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz