OBJEDNÁVKA ONLINE KURZU JAKO DÁREK

ONLINE PSÍ ŠKOLA - KURZ PSÍ TRIKY

Po vyplnění objednávky a zaplacení akční ceny získáte:

• Dárkovou poukázku
    Abyste mohli udělat někomu blízkému radost 🙂
  • Online kurz psích triků
    Ve kterém se naučíte 15 úchvatných triků z pohodlí domova a další vychytávky.
  • Vstup do tajné FB skupiny pouze pro členy kurzu
    Budou pro vás připraveny další tipy k ještě efektivnějšímu cvičení a „poznámky ze zákulisí“.
  • Mou plnou podporu
    Jsem připravena pomoci vám s individuálními problémy a dát vám zpětnou vazbu na vámi zaslané fotky a videa.
  • 14 denní garanci spokojenosti
    Pokud zjistíte, že kurz není to pravé pro vás, vrátíme vám všechny vaše peníze.

Chcete mít psa, který umí na co si vzpomenete? Vyplňte následující formulář a klikněte na „Dokončit objednávku“.

Po zaplacení vám na e-mail pošleme dárkovou poukázku, kterou si vytisknete a můžete s ní udělat radost. (Nebo vám ji pošleme vytisknutou domů - viz. formulář níže.)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz