fbpx

Týdenní "osobní - online" seznámení s Verčou, Akimem a Merlinem

0
Let zkušeností
0
tisíc
Sledujících na Instagramu
0
tisíc
Odběratelů na Youtube
0
Psích triků umí Verči miláček Akim

Jak to bude probíhat?

Prosím přečtěte si pozorně tři body níže, ať víte do čeho jdete 🙂

Z domova

Seznámení bude pro vaše pohodlí udělané online. Z tepla domova budete moct sledovat jak Verča s Akimem a Merlinem cvičí na procházce. Co spolu odpoledne dělají, co teď trénují, čím je Verča odměňuje atd. Po zakoupení vás přidáme do tajné FB skupiny, kde se celé seznámení uskuteční.

Osobní videa

Verča s vámi bude každý den, po dobu 7 dní sdílet min. jedno nesestříhané video nebo živé vysílání (podle signálu). Takže uvidíte i nepovedené triky, záběry z domova, kde pejsci spí, co jedí, co vymýšlí za lumpárny a tak. Tohle je jedinečná příležitost, jak proniknout do soukromí Akima, Merlina i Verči 🙂

Váš názor?

Záleží nám na vás a tak se vás (v tajné FB skupině, kde bude celé seznámení probíhat) budeme ptát, co chcete ještě vidět, co vás zajímá. Vše bude na vzájemné domluvě. Můžete se Verči ptát na konkrétní otázky a ona se vám bude věnovat. Verči podpora a její letité zkušenosti s výcvikem jsou vám na dosah.

Teď nebo nikdy 🙂

Možnost získat toto týdenní osobní - online seznámení s Verčou, Akimem a Merlinem je časově omezené. Jak dlouho bude ještě možné ho zakoupit vidíte níže na odpočítávadle. Do té doby můžete nastoupit a rezervovat si místo v tajné seznamovací FB skupině, místa jsou omezena a skupina bude přístupná jen členům tohoto jedinečného osobního seznámení. 🙂

Po vypršení limitu se přidáme všichni do tajné FB skupinky a tam celé seznámení proběhne. Verča se na na vás už těší uvnitř 🙂