Sdílejte své pokroky

Už jste s námi nějaký čas v kurzu? Pak se určitě máte o co podělit. Jak se vám daří, co jste už zvládli a co se u vás změnilo? Sdílení s lidmi na stejné vlně, podpora a motivace je součástí úspěchu.

Těšíme se na vaše pokroky. :) 

PS: Dotazy sem nepatří. Ptát se můžete v sekci dotazy nebo v uzavřené FB skupině (odkaz na skupinu a instrukce jsou na úvodní straně kurzu "Vítejte.) Děkujeme za respektování pravidel. 

18
Komentujte

Please Login to comment
11 Comment threads
7 Thread replies
12 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
petra.brada@hotmail.comOnline psí škola - podpora Klarikajana.mairingerova@volny.czKlara.krutilova@ferring.comtrckovaitka@seznam.cz Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na 
petra.brada@hotmail.com
Člen
petra.brada@hotmail.com

Hezký den všem, máme doma štěně flata Ruby a musím říct, že opravdu vše, co dle vašich lekcí děláme, funguje. Děkuji za ně. Je jí teprve 11 týdnů, ale umí již přivolání na procházce v přírodě, na zahradě i doma, sedni, tuc a pozornost. Klikr je perfektní pomocník. Ráda bych se podělila o své úspěchy s chůzí na vodítku. To je totiž zatím největší výzva. Ruby s námi zatím bydlí na chalupě, kde chodíme ven na louku k lesu, k rybníku a tam není problém, když kolem nás jde na volno. Bezpečně se mě drží a hlídá si mě. Od začátku jí učím, že ona hlídá, kam jdu já, ne já jí. Takže se neotáčím, nevolám jí, pouze… Číst vice »

jana.mairingerova@volny.cz
Člen
jana.mairingerova@volny.cz

Dobrý den, je neuvěřitelné, jak nám s klikrem jde lehce trénování povelů. Začali jsme před týdnem a náš 2,5 měsíční Vipet Tony už umí povely pozornost, tuc a sedni a máme z toho všichni radost. Dnes jsem si načetla přivolávání, tak uvidím, jak nám půjde toto. Máme prvního pejska a Vaše škola nám v jeho výchově hodně pomáhá.

Klara.krutilova@ferring.com
Člen
Klara.krutilova@ferring.com

Dobrý den náš 4 měsíční Ice umí sedni, lehni zůstaň, ke mně, k noze, pac, popros, a na povel vezmi si sám nosí vodítko nebo hračku kam je potřeba 🙂 také známe fuj a už docela úspěšně i povel místo 🙂 ale cvičili jsme bez klikeru teď začínáme s klikerem 💪už umíme pozornost a učíme se tuc na kliker reaguje krásně jen tuc si plete někdy s pac když nastavím ruku automaticky mi podává packu místo dotknutí čumákem. Zatím si je trochu nejistý když nastavím ruku co po něm teda vlastně chci 🤷‍♀️🙂 ale je účnlivý to zvládneme kliker zná teprve druhý den 🙂 ale je strašně roztomilé když… Číst vice »

trckovaitka@seznam.cz
Člen
trckovaitka@seznam.cz

Začali jsme trénovat pozornost a tuc, klikr jsme používali, ale je pravda, že jen při cvičení, ale pozornost nám chybí a je vidět, že se pomalu Baxík začíná soustředit na mě,musíme trénovat různá prostředí. Bude to trochu trvat, ale myslím, že je to krok správným směrem. A slibuji, že už mu nebudu nadávat 🙂

anna.flodrmanova@seznam.cz
Člen
anna.flodrmanova@seznam.cz

Dobrý den naše Jessi už umí sedni, lehni, dej páchne, poprosit a zatím částečně zůstaň a přivolání.

Ladislava Vymazalová
Člen
Ladislava Vymazalová

Dobrý den,
máme 2 dobrmaní kluky – brášky – (3 měsíce) … už umí sedni a sem tam přijdou i na zavolání (snažíme se 🙂 ) chci se zeptat jak cvičit, když jsou na sobě závislí ? Když je od sebe oddělíme hledají toho druhého a žádný výcvik je nezajímá. A ještě : jeden z nich je takový “boja” bojí se všeho a všech , snaží se prchnout ( bojí se i misky položené na okně ) , jak pracovat s ním? Moc děkuji – teprve začínáme.

Adéla Krenková
Člen
Adéla Krenková

Dobrý den,
potřebovala bych pomoct. Můj pejsek vůbec nechce chodit na procházky, ne že by mu vadil obojek nebo vodítko. Spíš mám takový pocit, že se strašně bojí…hlavně teda asi aut. Máte nějaký tip?
Předem moc děkuji 🙂

thostalkova@seznam.cz
Člen
thostalkova@seznam.cz

Do kurzu jsem se přihlásila, protože nezvládám na 100% přivolání. Jinak můj Jefta-dvouletý peruánský naháč-umí sedni, lehni, dej pac, zůstaň, k noze, čekej, pokloň se, vzít ležící pamlsek až na povel “vem si”, je vychovaný, můžu ho vzít s sebou kamkoliv. Jen to přivolání, a pak když jdeme na cvičák, nos u země a já neexistuju. Není pamlsek, který by ho zaujal-bohužel není žravý, v tom je problém. Začala jsem s ním intenzivněji cvičit pozornost a tuc přesně podle videa. Pochopil to okamžitě a dnes jsem byla na procházce velmi mile překvapená, jak moc si mě hlídal i na louce, kde mi obvykle zdrhá za fenami. Přiběhl na každé zavolání-sice někdy s prodlevou, až si dočichal to… Číst vice »

Leona Grégrová
Člen
Leona Grégrová

Kessy (7. měsíc) – zvládneme sedni, pozornost, tuc, lehni, občas zvládne zůstaň a přivolání. Učení ji moc baví a moc se snaží. Zvládáme i nesmíš a přines. Občas hračku pustí 🙂 a jindy zase ne :). Ale musím poděkovat za skvělé zkušenosti, které díky tomuto cvičení získáváme :)))

Davidps@seznam.cz
Člen
Davidps@seznam.cz

Ellie – 11 týdnů Australak . Zvládáme i venku uz sedni, lehni, pac, tuc, otočku kolem dokola a zůstaň 💪 samozrejme kdyz je venku neco zajímavého tak na přivolání zatim moc nereaguje, ale davame procházky bez vodítka a docela se nás drží:)) Clicker jsme ji ráno ukazali a večer pribehla jak střela kdyz ho slyšela:D takže funguje přesně jak píšete 🙂 držím všem palečky, a hlavně s úsměvem! :))

hajadla@atlas.cz
Člen
hajadla@atlas.cz

Dobrý den,Amy je šikovná,už zvládá sedni, lehni,trénujeme přivolání, které se někdy podaří a někdy ne,ale věřím,že pomocí instrukcí a pamlsků to zvládneme.Staňa