fbpx

Veronika s Akimem a Merlinem vás zve na vysílání (webinář) zdarma

4 NEJČASTĚJŠÍ PROBLÉMY SE PSEM

DNES - Pondělí 25.listopadu
Kdykoli během dne až do půlnoci

Co na tomhle webináři vyřešíme?

 • Tahání na vodítku
  Už jste to vzdali? Řekli jste si, že váš pes asi nikdy nebude chodit jako ostatní spořádání pejsci? Neházejte flintu do žita. Budete koukat, jak je to jednoduché. Prozradíme vám, jak na procházku bez stresu a tahání.
 • Skákání na lidi
  Přijdete domů a váš pes po vás skáče jak bezhlavý? Společně se podíváme na to, jak se správně v takové situaci zachovat. Podíváme se i na další situace nežádoucího skákání psů.
 • Čůrání doma
  Máte štěně, možná už dost přerostlé, které už by se mělo venčit venku a ono to pořád nějak nechápe? Možná je problém úplně někde jinde. Stačí totiž dodržet jen 3 jednoduché věci, které vám na webináři prozradíme.
 • Kousání vás i všeho kolem
  Zuby jako jehličky a nejoblíbenější činnost je kousat vás, kde jen to jde? A navíc tahle jeho hra nebere konce? I tohle má řešení. Jednodušší, než byste čekali.

V hlavní roli webináře..

 

Veronika

Znáte jako „Se psy podle Veroniky”
Úžasná slečna, která se rozhodla zasvětit psům celý svůj život. Veronika je obyčejná slečna s neobyčejnými psy. Starší Akim umí přes 130 cviků, pravidelně vystupují na akcích, pořádají semináře a tréninky a tvoří instruktážní videa na Youtube, která každý měsíc čítají 300 000 zhlédnutí. A to už je něco!

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo na webináři zdarma