Pes Fíkus vás zve na vysílání (webinář) zdarma

PŘIVOLÁNÍ, POVINNÉ ČIPOVÁNÍ A

Pro přihlášení na vysílání klikněte na tlačítko níže.

Nevidíte tlačítko výše nebo vám to nejde? Můžete se přihlásit přes email zde.

DNES - Úterý 17. prosince
Kdykoli během dne až do půlnoci

Co na tomhle webináři vyřešíme?

• PŘIVOLÁNÍ
    Už si opravdu nevíte rady? Váš pejsek ne a ne přiběhnout, když ho voláte? Máte strach ho pustit z vodítka, aby nevzal roha? Neházejte flintu do žita. Prozradíme vám fígle, jak na to, abyste mohli vašeho pejska v klidu pustit na volno. 🙂
  • JAKÝ PES JE VHODNÝ K DĚTEM?
    Rádi byste pořídili dětem pod stromeček nebo v novém roce pejska? Jen nevíte, jestli je vaše zvolená rasa vhodná k dětem a jak bude náročná? Povíme si, jací jsou ideální pejsci k dětem a kolik který pejsek vyžaduje času a péče, abyste nebyli později nemile překvapeni.
  • POVINNÉ ČIPOVÁNÍ OD NOVÉHO ROKU
    Už je to coby kamenem dohodil a vy ještě nevíte jak to tedy je? Jestli i vy musíte nechat teď v prosinci vašeho pejska očipovat? Lidsky vám vysvětlíme, na koho se to vztahuje a kdo může být bez starostí. Také co to obnáší a že není potřeba se ničeho bát.

V hlavní roli webináře..

Pes Fíkus

Maskot Online psí školy
Fíkus je náš nový dobře proškolený maskot, který vás bude provázet webinářem. S Fíkusem si můžete popovídat taky našem messengeru Šťastný pes. Je připraven vám poradit, kdykoli to budete potřebovat.

Klikněte na tlačítko níže, my vám na messenger pošleme odkaz a skrze odkaz v messengeru se pak dostanete na vysílání

Nevidíte tlačítko výše nebo vám to nejde? Můžete se přihlásit přes email zde.