VĚRNOSTNÍ DĚKOVNÁ AKCE ZÁŘÍ 2020

• TATO VYJÍMEČNÁ AKCE PLATÍ POUZE PRO VÁS - NAŠE VĚRNÉ ODBĚRATELE, PROTO JI NIKDE NESDÍLEJTE a PLATÍ JEN DO PONDĚLNÍ PŮLNOCI (28.9. 23:59)
  • POUZE PRO VÁS 20% SLEVA NA VŠECHNY NAŠE KURZY A SLUŽBY (vztahuje se i na již zlevněné kurzy).
  • Objednávat můžete i ze Slovenska, cena se při platbě kartou přepočítá dle aktuálního kurzu. (Pokud byste chtěli platební odkaz přímo v eurech, napište nám odpověď na email s touto nabídkou - jaký kurz - kurzy jste si vybrali.)
  • Můžete si objednat klidně dva nebo tři kurzy (množství na pejskaře je neomezené).
  • Pokud se chcete dozvědět o některém z kurzu více informací, rozklikněte si vybraný kurz nahoře v menu.

Vychovejte svého psa snadno z pohodlí domova

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ ŠESTICE KURZŮ

Online kurz Základní poslušnost pro štěňata

Pro štěně od 8 týdnů cca do půlroku
V kurzu najdete vše, co v kurzu pro dospělé pejsky a navíc Školku pro štěňata - nejdůležitější věci, které musí vedět každý majitel štěňátka. Venčení, kousání, co určitě nepodcenit a další. Celkem 9 lekcí navíc. V ceně máte neomezenou podporu trenérek. (Přístup do kurzu na dva roky)
Nyní jen 1912Kč (běžne 2390Kč) + dva dárky v hodnotě 1199Kč zdarma
20 lekcí, díky kterým z vašeho pejska vychováte poslušného parťáka snadno a z domova. Konečně vás bude poslouchat, budete ho moct brát všude s sebou a pouštět ho na volno. V ceně máte časově neomezenou podporu trenérek. (Přístup do kurzu na rok)
Nyní jen 1592Kč (běžne 1990Kč) + dva dárky v hodnotě 1199Kč zdarma

Přivolávačská online výzva

Pro pejsky od půlroku
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA. Intenzivní 4 týdenní online kurz pro spolehlivé přivolání. Výzvu začínáme všichni společně 1.10. a má omezený počet míst na 50 pejskařů. Už druhý týden nám nadšení účastníci posílají videa, jak jejich pes přiběhne na první dobrou! (Přístup do kurzu na rok)
Nyní jen 1298Kč (běžně 1622Kč)

Online kurz Problémové chování

Pro pejsky každého věku
Kurz je speciálně sestaven pro pejsky z útulků, pejsky, kteří byli týraní nebo jsou prostě jen bojácní, agresivní, uštěkaní, vyjíždějí po ostatních psech nebo lidech. Trenérka vám poradí konkrétně s vašim problémem. (Přístup do kurzu na rok)
Nyní jen 792Kč (běžně 990Kč)

Online kurz Stop tahání

Pro pejsky každého věku
Kurz je pro všechny pejsky, kteří tahají na vodítku a chcete to změnit, naučit je spořádanou chůzi bez tahání. Už žádné vláčení vás na vodítku, strhané ruce a strach, že se vám vysmekne. (Přístup do kurzu na rok)
Nyní jen 792Kč (běžně 990Kč)

Online kurz Psí triky s Veronikou

Pro pejsky, kteří zvládají základní poslušnost
Chcete se s vašim psem blýsknout? Naučit ho parádní kousky jako umí Verča s Akimem a Merlinem? 15 skvělých triků a další tipy jsme pro vás připravili do tohoto kurzu. (Přístup do kurzu na dva roky)
Nyní jen 1194Kč (běžně 1492Kč)

NAŠE DALŠÍ PRODUKTY

Individuální měsíční pomoc

Pro pejsky každého věku
Máte nějaký konkrétní problém s pejskem a nechce si kvůli tomu kupovat celý kurz? Tomu rozumíme, někdy je prostě potřeba individuální pomoc odborníka. Naše trenérky Veronika a Zdeňka vám pomůžou vyřešit jakýkoli problém.
Nyní jen 1272Kč (běžně 1590Kč)

Online trénink s Rozárkou

Pro pejsky, kteří zvládají základní poslušnost
Chcete se s vašim psem blýsknout? Naučit ho parádní kousky jako umí Rozárka? 5 zábavných triků jsme pro vás připravili do tohoto mini kurzu.
Nyní jen 392Kč (běžně 492Kč)

Pokud máte nějaký dotaz neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@onlinepsiskola.cz