PRO VSTUP DO KURZŮ NEBO DO KLUBU SE PROSÍM PŘIHLASTE NÍŽE

NEJSTE ČLENEM NAŠEHO KURZU ANI KLUBU?

↓ Mrkněte, s čím vším vám můžeme pomoci ↓

Vychovejte svého psa snadno z pohodlí domova

VŠECHNY NAŠE KURZY JSOU ONLINE, nikam nemusíte dojíždět. 😊

Pokud chcete kurz koupit jako dárek, klikněte zde>

Jsme největší psí škola v Česku a na Slovensku

pejskařů
už prošlo našimi kurzy a mají doma vychovaného parťáka

Základní poslušnost pro štěňata

Pro štěně od 8 týdnů cca do půl roku
V kurzu najdete vše, co v kurzu pro dospělé pejsky a navíc Školku pro štěňata - nejdůležitější věci, které musí vedět každý majitel štěňátka. Venčení, kousání, co určitě nepodcenit a další. Celkem 10 důležitých lekcí navíc.
3190,- (128€)

Základní poslušnost pro dospělé psy

Pro pejsky cca od půl roku
18 lekcí, díky kterým z vašeho pejska vychováte poslušného parťáka snadno a z domova. Konečně vás bude poslouchat, budete ho moct brát všude s sebou a pouštět ho na volno.
2890,- (116€)

Přivolávačská výzva

Pro pejsky od půl roku
Intenzivní 4 týdenní online kurz pro spolehlivé přivolání. Už druhý týden nám nadšení účastníci posílají videa, jak jejich pes přiběhne na první dobrou! Výzvu začínáme všichni společně a má omezený počet míst.
2490,- (99€)

Problémové chování

Pro pejsky každého věku
Kurz je speciálně sestaven pro pejsky z útulků, pejsky, kteří byli týraní nebo jsou prostě jen bojácní, agresivní, uštěkaní, vyjíždějí po ostatních psech nebo lidech. Trenérka vám poradí konkrétně s vašim problémem.
1990,- (80€)

Stop tahání

Pro pejsky každého věku
Kurz je pro všechny pejsky, kteří tahají na vodítku a chcete to změnit, naučit je spořádanou chůzi bez tahání. Už žádné vláčení vás na vodítku, strhané ruce a strach, že se vám vysmekne.
1790,- (72€)

Psí triky s Veronikou

Pro pejsky, kteří zvládají základní poslušnost
Chcete se blýsknout se svým psem? Naučit ho parádní kousky jako umí Verča s Akimem a Merlinem? 15 skvělých zábavných triků a další tipy jsme pro vás připravili do tohoto kurzu. Skvělý dárek pro Verči fanynky.
2390,- (96€)

VYCHOVÁME HO ZA 28 DNÍ LEVOU ZADNÍ

Vychovejte psa za 28 dní

Pro pejsky každého věku
Unikátní 4 týdenní trénink, ve kterém si každý najdete to své (poslušnost, psí triky, trénink přivolání, sebekontrola psa, zábavné hry, hlavolamy, pochopení psa). Výzvu začínáme všichni společně vždy na začátku měsíce a počet míst je omezený na 70 pejskařů.
2390,- (96€)

Nevíte si rady s výběrem kurzu? Zavolejte nám, rádi vám poradíme.

NAŠE DALŠÍ PRODUKTY

Dog puller

Pro pejsky každého věku
Chcete se naučit úžasný psí sport Dog puller? Unavit pejska a užít si spoustu zábavy? Být nerozlučnou dvojicí? A připravit se třeba i na závody v Dog pulleru?
990,- (38€)

Individuální pomoc

Pro pejsky každého věku
Máte nějaký konkrétní problém s pejskem a nechce si kvůli tomu kupovat celý kurz? Tomu rozumíme, někdy je prostě potřeba individuální pomoc odborníka. Naše trenérky Veronika a Zdeňka vám pomůžou vyřešit jakýkoli problém.
od 600,- (cca 22€)

Klub pejskařů srdcem

Pro pejsky každého věku
Jedinečný Klub pro všechny milovníky psů, tam nesmíte chybět. Místo, kde pro vás shromaždujeme důležité informace, videa anávody (už více než 60 témat). V klubu máte neustálou podporu veterinářky, trenérky a výživové poradkyně psů.
od 21,- (1€)

Online trénink s Rozárkou

Pro pejsky, kteří zvládají základní poslušnost
Chcete se s vašim psem blýsknout? Naučit ho parádní kousky jako umí Rozárka? 5 zábavných triků jsme pro vás připravili do tohoto mini kurzu.
492,- (20€)