O Online psí škole

♥ Spojily jsme se, aby vzniklo něco jedinečného, něco co tu ještě není. Aby vznikly kurzy na výcvik psa s láskou a vy jste nemuseli nikam dojíždět a mohli vychovat vašeho pejska z pohodlí domova. ♥

Jsme šťastní, že můžeme pomáhat pejskařům už ve třech zemích.

Česko, Slovensko, Polsko

Začínali jsme v roce 2015 v České republice. V roce 2019 jsme oficiálně rozšířili působnost na Slovensko. A v roce 2020 se nám podařilo nabídku našich online kurzů rozšířit i do Polska. Jsme velmi vděční za to, že můžeme pomáhat tisícům pejskařům vychovat si snadno svého pejska z pohodlí domova.

Určitě máme v plánu rozšířit naši působnost i do dalších zemí, protože děkovné zpětné vazby vás, členů kurzu, nás pohání na této cestě, osvětě, že pes jde vychovat pozitivní metodou bez křiku a násilí. 🙂

Je skvělé, že díky našim kurzům už tisíce pejskařů změnilo způsob výcviku, naučili se jak pracovat s pejskem s láskou, mít s ním krásný vztah a přesto mu nastavit pevné hranice a dobře ho vychovat.

Zakladatelka projektu

Cílevědomá holka, která stála na počátku vzniku Online psí školy
Psal se rok 2015 .. Fenka ridgebacka, dvě neposlušná štěňátka a studentka třetího ročníku gymnázia, které vadil přístup na psím cvičišti plný křiku, ostnatých obojků a trestů. To byl začátek cesty Kláry Groulíkové k úspěšnému byznysu, do kterého se nakonec zapojil i její bratr. Cesta k Online psí škole nebyla snadná: musela si pomáhat brigádami a projekt chtěla po roce zabalit. Dnes pomohla vychovat více než 24 000 pejsků.🐶 Pro celý příběh klikněte na jméno.

Naše trenérky, které pro vás připravují kurzy

Veronika a její psi Akim, Merlin a Theo

Úžasná slečna, která se rozhodla zasvětit psům celý svůj život
Veronika je obyčejná slečna s neobyčejnými psy. Výcviku se věnuje už téměř 12 let, společně se svými třemi psy se věnují několika psím sportům. Jejich společný život sledují prostřednictvím sociálních sítí statisíce fanoušků. Pravidelně se objevují v televizi, vystupují na akcích, pořádají živé semináře a tréninky napříč Českou republikou, kde pomáhají majitelům psům porozumět jejich svěřencům, řeší výchovné problémy i cvičí štěňata.

Zdeňka Koldová

V kynologii se pohybuje více než 20let
Zabývá se problémovým chováním a převýchovou psů. Dělá výcvik vodících, asistenčních a canisterapeutickych psů. Pro svůj handicap nyní cvičí i svou fenku australského ovčáka Isabell. Získala cenu Nej pes 2012. S fenou Malinou získala ocenění Statečné psí srdce a ocenění Zlatého záchranářského kříže přebírala přímo na Pražském hradě.

Chcete vidět, jak to se psy umí Veronika, která vás kurzem provede?

Mrkněte na video a pak už jen obdivujte několik z celkem 130 triků, které Verča a Akim dovedou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Neposlouchá? Dělá si co chce?

Poslání je jasné: Vychovat ho, porozumět mu a naučit se s ním pracovat tak, aby snadno chápal, co po něm chceme.

Náročná mise? Kdepak –  názorná videa, praktický informační průvodce a tři skvělé cvičitelky vám pomohou k tomu, že svého psa naučíte základní poslušnosti snadno a rychle.

Poslouchá. Ale chceme se naučit frajeřinky

Uděláme z vás a vašeho parťáka kamarády na život a na smrt. Bude vám bezmezně důvěřovat. Bude vás milovat celým srdcem. A hlavně se nebudete nudit. 🙂

Naučíte se spolu opravdu psí kusy jako např. skok do náruče, slalom, ukliď si hračky, kulhat, výskok na záda nebo třeba roztomilé styď se a spoustu dalších triků.