Online psí škola v médiích

OCENĚNÍ ZLATÝ ZÁCHRANÁŘSKÝ KŘÍŽ

ČT - PRAŽSKÝ HRAD

Naše trenérka Zdeňka Koldová se svou fenou Malinou přebírá na Pražském hradě nejvyšší ocenění Zlatý záchranářský kříž od prezidenta republiky.

POŘAD SAMA DOMA

ČESKÁ TELEVIZE

Krátké povídání o pozitivním způsobu výcviku pejsků - Klára Groulíková. A ukázka psích triků - Veronika s Merlinem.

NEZÁVISLÝ ZPRAVODAJ

BUDĚJCKÁ DRBNA

Každý pejsek jde vycvičit. Základem je pozitivní metoda, radost je pak společná, říkají trenérky Online psí školy.

OCENĚNÍ STATEČNÉ PSÍ SRDCE

ČESKÁ TELEVIZE

Naše trenérka Zdeňka Koldová se svou fenou Malinou přebírají ocenění Statečné psí srdce. Malina umí svou majitelku Zdeňku, která je nevidomá, vodit, a navíc pozná, když jí začne kolísat hladina cukru v krvi. Zabrání tak záchvatu, které její majitelka dříve mívala až třikrát za měsíc.

SEKCE FORBES WOMAN

FORBES

Fenka ridgebacka, dvě neposlušná štěňátka a studentka třetího ročníku gymnázia, které vadil přístup na psím cvičišti plný křiku, ostnatých obojků a trestů. To byl začátek cesty Kláry Groulíkové k Online psí škole.

POŘAD CHCETE MĚ

ČESKÁ TELEVIZE

Reportáž o naší trenérce Zdeňce Koldové, jejím nelehkém osudu a cestě k výchvově asistenčních, vodících a canisterapeutických psů.

Zdeňka se specializuje také na práci s problémovými pejsky, kteří jsou bojácní nebo agresivní.

ČASOPISY PES PŘÍTEL ČLOVĚKA A PSÍ KUSY

ROZHOVORY V POPULÁRNÍCH ČASOPISECH

Veronika Kozubková, naše velmi oblíbená trenérka a youtuberka. Rozhovor s ní vyšel v populárních časopisech Pes přítel člověka a Psí kusy. Rozhovor s ní najdete také na portále Spokojený pes.

NEJVĚTŠÍ MAGAZÍN PRO SLEČNY U NÁS

PRO SLEČNY

Hodnocení Online psí školy z pohledu mladých žen, jak to u nás probíhá? Co všechno se u nás jednoduše naučíte a proč byste si měli vybrat právě nás? To se dočtete v tomto příspěvku.

Zounar, Peroutka, Blažek a spol.

ROZHOVOR O NAŠEM KALENDÁŘI

Známé tváře se fotily se svými mazlíčky: Čivava zachráněná ze spárů hada a naháč z hlavního nádraží.

PODCAST - Psa naučíte prakticky cokoliv

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka a Češi patří neodmyslitelně k národu pejskařů. O němého člena rodiny je ale potřeba se starat stejně jako o dítě. O tom, jak o psího mazlíčka řádně nejen pečovat, ale i jak ho cvičit si povíme v podcastu.

POŘAD SAMA DOMA

ČESKÁ TELEVIZE

Povídání o pozitivním způsobu výcviku pejsků s Klárou Groulíkovou, zakladatelkou Online psí školy.

Jsme šťastní, že můžeme pomáhat pejskařům už ve třech zemích.

Česko, Slovensko, Polsko

Začínali jsme v roce 2015 v České republice. V roce 2019 jsme oficiálně rozšířili působnost na Slovensko. A nyní v roce 2020 se nám podařilo nabídku našich online kurzů rozšířit i do Polska. Jsme velmi vděční za to, že můžeme pomáhat tisícům pejskařům vychovat si snadno svého pejska z pohodlí domova.

Určitě máme v plánu rozšířit naši působnost i do dalších zemí, protože děkovné zpětné vazby vás, členů kurzu, nás pohání na této cestě, osvětě, že pes jde vychovat pozitivní metodou bez křiku a násilí. 🙂

Je skvělé, že díky našim kurzům už více než 10 000 pejskařů změnilo způsob výcviku, naučili se jak pracovat s pejskem s láskou, mít s ním krásný vztah a přesto mu nastavit pevné hranice a dobře ho vychovat.