Zkušenosti členů kurzu

Jsme opravdu štastní z pokroků které nám píší a natáčejí nadšení členové kurzu. Našimi kurzy prošlo už více jak 10 000 dnes už spokojených majitelů pejsků. Zvládli to s námi, společně jsme ušli kus cesty a jejich pejsek prošel přeměnou v štastného a poslušného parťáka. Koukněte co o našem kurzu říkají a jak se jim s pejsky po absolvování kurzu daří. 🙂

Absolventi kurzu říkají:

Sdílení příběhů členů kurzu Základní poslušnost v uzavřené fb skupině

Klikněte na video pro jeho přehrátí 🙂

Jak cvičí Pavlínka se svou Rozárkou koukněte tady 🙂

A máme ho!!! Přivolání je naše 🙂

Rozárka a její bezkonkurenční přivolání

Zjistit vícePovolit video

Tak co? Jdete do toho s námi taky?

Nezávislé recenze

Z různých portálů, které vám pomůžou si o kurzu udělat lepší představu.

Ecoblog.cz

Pokud hledáte recenzi nebo zkušenosti s kurzy Online psí škola, tak jste na správné adrese.

Online psí škola a její 2 online kurzy mě hned zaujaly, protože mám moc rád zvířata a od mého dětství jsme doma měli psa. Nikdy jsem ale psy nijak zvlášť necvičil, maximálně povely jako "sedni", "lehni" nebo "zůstaň".

A psí triky jsem s nimi nezkoušel vůbec nikdy, takže jsem rád, že jsem se mohl ponořit do studia těchto 2 kurzů z dílny Online psí školy.

Topsluzba.cz

Řekli byste, že můžete své psí miláčky vychovávat a učit různé triky, aniž byste s nimi museli docházet nebo dojíždět na cvičák? Zdá se, že je to skutečně možné.

Jak – a jestli vůbec – to celé funguje, na to se podíváme právě v následující recenzi. Zaměříme se na všechny služby a kurzy, které tato poměrně unikátní škola nabízí, a pokusíme se je popsat i zhodnotit.

Vseprozviratka.cz

Máte doma psa, se kterým si nevíte rady, ale nemáte čas či chuť dojíždět na cvičák?

Autorky Online psí školy na tyto případy myslely a vytvořily online kurz pro všechny pejskaře, jež chtějí cvičit psa z domu pomocí pozitivní výchovy.

Co se v kurzu ukrývá? Stojí za to? To se dozvíte v této recenzi.

Alza.cz

Dárkový poukaz na náš kurz můžete nyní koupit i na Alze ať už pro sebe a nebo pro své blízké. ❤️

Poukaz z alza.cz můžete uplatnit na jakýkoli náš kurz.

Tak co? Jdete do toho s námi taky?