Co se děje s dušemi pejsků po odchodu za duhu?

Na toto téma jsme se rozhodli oslovit profesionála v oboru, který se dušemi po smrti a nejen u zvířátek zabývá už spoustu let a za ty roky se svojí skupinou EPRV777 už vyřešil mraky případů, na které už nestačí racionální vysvětlení.

Srdečně vítáme novou posilu našeho týmu pana Jaroslava Drábka v Klubu pro pejskařů srdcem.

Při své práci řeší mimo jiné i případy s dušemi pejsků či kočiček po smrti a protože se nám množí dotazy na téma reinkarnace pejsků rozhodli jsme se požádat pana Drábka o jeho pohled a zkušenosti v tomto pro většinu z nás nelehkém tématu.

Mimo to se pan Drábek léta zabývá léčením zvířátek bylinkami a nejednomu zvířátku už touto cestou doslova zachránil život.

Vaše dotazy na témata:
Duše pejsků po smrti a duše zvířátek obecně, zdravotní obtíže u zvířátek a jejich léčba přírodní cestou můžete směřovat na pana Drábka přímo v našem Klubu pro pejskařů srdcem, pokud ještě nejste členem klubu, můžete se jím stát za 21Kč na zkoušku zde>>

Moc nás těší, že náš kurz Online psí škola je nejprodávanější kurz na pozitivní výcvik psa v ČR a na Slovensku.

Vážíme si každého majitele pejska, který chce svého psa vychovat s láskou a porozuměním. A tak vám skrze tuto Online psí školu dáváme návod, jak to jednoduše zvládnete i vy z domova! :)

Komentáře