fbpx

Co se děje s dušemi pejsků po odchodu za duhu?

Na toto téma jsme se rozhodli oslovit profesionála v oboru, který se dušemi po smrti a nejen u zvířátek zabývá už spoustu let a za ty roky se svojí skupinou EPRV777 už vyřešil mraky případů, na které už nestačí racionální vysvětlení.

Srdečně vítáme novou posilu našeho týmu pana Jaroslava Drábka v Klubu pro pejskařů srdcem.

Při své práci řeší mimo jiné i případy s dušemi pejsků či kočiček po smrti a protože se nám množí dotazy na téma reinkarnace pejsků rozhodli jsme se požádat pana Drábka o jeho pohled a zkušenosti v tomto pro většinu z nás nelehkém tématu.

Mimo to se pan Drábek léta zabývá léčením zvířátek bylinkami a nejednomu zvířátku už touto cestou doslova zachránil život.

Vaše dotazy na témata:
Duše pejsků po smrti a duše zvířátek obecně, zdravotní obtíže u zvířátek a jejich léčba přírodní cestou můžete směřovat na pana Drábka přímo v našem Klubu pro pejskařů srdcem, pokud ještě nejste členem klubu, můžete se jím stát za 21Kč na zkoušku zde>>

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře