fbpx

Spánek se psem jako lék? 🐶

Spánek s Vašim pejskem Vám otevírá srdce a roztáčí čakry.

  • Spíte s Vašim pejskem v jedné posteli?
  • Nebo do postele nesmí?

Máte-li u postele ceduli s nápisem “Zákaz vstupu”, můžete se okrádat o pozitivní energii, kterou Vám Váš pejsek celou noc předává a také mu nedovolujete, aby si k Vám vytvořil obrovské citové pouto.

Spánek se psem, posiluje Váš vztah. Pes potřebuje cítit lásku jako my a když ji cítí, je s ním jednodušší práce, je snazší jeho výchova, protože je šťastný.

Jen si to představte.. Budete se víc snažit, věci Vám lépe půjdou, když budete vědět, že je někdo kdo Vás má opravdu rád, nebo když víte, že večer Vás zase zavřou do té boudy, kde budete celou noc sám/sama. Asi by Vám moc do zpěvu nebylo, natož abyste se snažili a učili se nové povely.

Pokud Vašeho pejska milujete a trávíte spolu spoustu času, pak jste na energetické úrovni propojeni. Váš miláček Vám pak prokazuje větší služby, než si vůbec umíme představit.

3

Spíte-li s ním v jedné posteli, možná znáte ten pocit. Když se ráno probudíte namáčknutí na okraj postele, div že z ní nespadnete. Chcete se přikrýt a nemůžete vytáhnout deku? Taháte, taháte a pořád nic? Podíváte se a Váš miláček rozvalený přes celou postel, leží na dece, kterou má nahrnutou pod sebou a spokojeně si spinká.

Vy se usmějete a cítíte pocit štěstí. Dopřejte i Vašemu pejskovi pocit štěstí a svobody. Je vědecky dokázáno že vychovaný pes je mnohem šťastnější než pes nevychovaný, který je často okřikován a trestán. Dopřejte Vašemu pejskovi svobodu a vychovejte ho tou nejsnadnější a 100% pozitivní cestou. 

Toto všechno můžeme vidět pouhým okem. Toto všechno se odehrává na povrchu. Ale pod povrchem se děje mnohem víc.Něco, co pouhým okem vidět zatím neumíme. Váš pejsek na energetické úrovni neustále pracuje na tom, aby jste byli zdraví a šťastní.

Ve spánku s Vámi Váš pejsek pracuje na tom, aby Vaše čakry fungovaly tak, jak mají a otevírá Vaše srdce.

  1. Automatická kresba u člověka, který nespí se svým psem.
  2. Automatická kresba u člověka spícího se svým psem, kterého miluje.
auto

Proto se ráno probudíte možná trochu rozlámání z malého prostoru v posteli, který na Vás zbyl, ale o to šťastnější.

Psi mají mnohem kratší život než my lidé, tak zahoďte předsudek, že pes do postele nepatří, užívejte si s Vašim miláčkem každou minutu a uvidíte, že se Vám odvděčí.

Pokud si Vašeho pejska do postele z nějakého důvodu nemůžete brát, dávejte mu najevo svou lásku během dne, kdekoliv. Mazlete se s ním a přijímejte od něj jeho léčivou energii. Že je přítomnost psa léčivá, není žádná novinka, asi všichni známe canisterapii – terapii psem. 🙂

Životním posláním Vašeho psa je totiž VAŠE štěstí a VAŠE zdraví. On tu žije pro Vás. Nikoho jiného na světě nemá.

Mazlením s pejskem posilujete vzájemnou důvěru.
K tomu, aby vás poslouchal, to ale nestačí.

Důvěra je základ, bez kterého se nepohnete dál. Abyste však měli vychovaného pejska, musíte vědět, jak s ním komunikovat. A to se dozvíte v našem kurzu pozitivního výcviku. 🙂

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře