fbpx

Kvalitní granule Acana

Jak najít kvalitní granule pro psy, které uspokojí náročné požadavky vás i vašeho miláčka? Granule, které obsahují až 85% masa, minimum obilovin, a navíc jejich výrobce dbá na udržitelnost naší planety? Pak doporučujeme do vašeho výběru zařadit Orijen a Acana granule pro psy. Přestože se ve srovnání s běžně dostupnými komerčními granulemi pohybují ve vyšší cenové hladině, s přihlédnutím ke kvalitě je cena stále velmi příznivá a jedná se o nejprodávanější granule pro psy, ale také granule pro kočky.

Orijen a Acana: Granule s 85% obsahem masa myslí na zdraví psů i udržitelnost naší planety

Kuřecí pařáty nebo kopýtka? Ani náhodou. Acana granule a Orijen granule obsahují až 85 % pravého masa

Ve složení granulí Acana a Orijen najdete vždy na prvním místě totéž: maso. Krmivo je bohaté na vysoký obsah kvalitních bílkovin, a to navíc původem z čerstvého masa – maso není nijak dlouhodobě zmrazováno a neobsahuje konzervanty. V případě značky Acana je obsah masa až 75 %, v případě značky Orijen až 85 %. Jedná se tedy o primární složku přesně tak, jak je od kvalitních granulí vyžadováno.

Maso je dováženo z okolních prérijních farem a ryby pochází z volné přírody ze severních kanadských jezer a z vod Severního pacifického oceánu, čímž je zaručena ta nejvyšší kvalita pro naše chlupáče. Jedná se o nejlepší granule pro psy.

Zatímco maso v granulích Acana a Orijen nechybí, konzervanty, umělá barviva a běžné alergeny ano

V krmivu naleznete i pestrou nemasitou složku v podobě nejrůznějšího ovoce, zeleniny, bylinek a dalších. Všechny použité suroviny jsou vybírány s důkladnou pečlivostí. Mezi hlavní benefity krmiva patří nízký podíl sacharidů, lehká stravitelnost, absence běžných alergenů, konzervantů, umělých barviv a geneticky modifikovaných složek. Složením granulí tak společnost Champion PetFoods naplňuje svou firemní vizi – přiblížit se stravě divokých šelem.

Ve spojení s certifikovanou výživovou poradkyní jsme vybírali ty nejlepší granule, které budeme doporučovat s čistým svědomím, tyhle granule to jednoznačně vyhráli a abychom vám ještě víc usnadnili výběr, protože toho mají v nabídce spoustu, vybrali jsme 5 typů granulí, tak, aby si z nich snadno vybral každý. Můžete si je u nás hned objednat za výhodné ceny>>

Původ použitých surovin společnost Champion Petfoods neskrývá, ba naopak

Velkým plusem je, že společnost Champion Petfoods klade důraz na původ surovin používaných k výrobě krmiva. Veškeré použité suroviny jsou uvedeny na zadní straně obalu daného produktu, a to včetně kontaktu na farmáře, od kterého jsou suroviny odebírány. Dodavatelé a podmínky chovu hospodářských zvířat jsou pravidelně kontrolovány. I proto je cena granulí o něco vyšší – kvalita je zde důležitější než bezohledné využívání zdrojů nad jejich udržitelné maximum.

Společnost Champion Petfoods při výrobě granulí čerpá ze 35 let zkušeností

Orijen a Acana jsou prémiové značky krmiva pro psy a kočky vyráběné společností Champion Petfoods. Ta byla založena roku 1985 v Edmontonu v kanadské provincii Alberta. Na poli krmiv se pohybuje více než 35 let a díky tomu se řadí mezi přední výrobce těch nejkvalitnějších granulí a pamlsků určených pro domácí mazlíčky. K psům a kočkám přistupují jako k divokým šelmám a od toho se odvíjí celá výrobní filozofie. Firma totiž využívá koncept tzv. biologicky vhodných surovin (Biologically Apropiate). Jedná se o potravu, kterou se šelmy živí ve volné přírodě.

Hodila by se vám dóza na granule? Na našem e-shopu naleznete několik druhů speciálních kbelíků na granule.

Srovnání granulí pro psy mezi značkami Acana a Orijen?

Hlavními rozdíly je obsah bílkovin a obilovin. Zatímco v krmivech Orijen nenajdete žádné obiloviny, v krmivu od značky Acana můžete v některých produktových řadách najít malé množství řezaného ovsa, který disponuje nízkým glykemickým indexem a významně snižuje riziko aterosklerózy u psů. Obě zmiňované značky nabízejí širokou škálu produktových řad.

Jak vybrat tu pravou produktovou řadu granulí Acana

Produkty značky Acana jsou rozděleny do 4 řad:

  • Řada Acana Classic nabízí výběr ze 3 příchutí, které mají obsah masa okolo 50 % a zastoupení obilovin v podobě řezaného ovsa.
  • Řada Acana Heritage nabízí znatelný výběr různých druhů krmiv pro psy všech plemen, stáří a fyzické aktivity.
  • Řada Acana Singles nabízí produkty vyrobené pouze z jednoho druhu masa a je vhodnou variantou pro psy s citlivějším zažíváním.
  • Řada Acana Regionals jako jediná nabízí kromě krmiva pro psy i krmivo pro kočky. Obsahuje vysoký podíl masa okolo 70-75 % a k výběru jsou 4 příchutě.

Značka Orijen nabízí nejen nejkvalitnější granule pro psy, ale i zdravé pamlsky s obsahem masa až 99,9 %

Produkty značky Orijen garantují jednotný obsah masa 85 % a neobsahují žádné obiloviny. Své kvalitní granule rozdělují pouze podle příchutě a neřadí je do rozsáhlých řad jako je tomu u produktů značky Acana. Nešlápnou zde vedle majitelé štěňat, dospěláků ani psích seniorů. Firma nabízí i granule určené k redukci hmotnosti, v nabídce se nachází také kvalitní krmivo pro kočky.

Kvalitní prémiové párečky s obsahem 99,5% bůvola jsou teď hitem.

Mezi produkty značky Orijen, které bychom doporučili vyzkoušet, jsou pamlsky z divokého kance a buvola obsahující 99,9% masa. Pamlsky jsou chutné, dobře stravitelné a ideální pro každodenní motivaci při výcviku. Pro zpestření jídelníčku je také možnost pořízení například salámového pamlsku, který se snadno krájí na potřebnou velikost. V nabídce naleznete například salámový buvolí pamlsek obsahující 99,5% buvola.

Závěrečné hodnocení Champion Petfoods? Nemůžeme jinak, než udělit 10/10 bodů

Díky vysokému obsahu masa, hlídanému původu surovin a široké škále produktových řad včetně hypoalergenních granulí si nás společnost Champion Petfoods zcela získala, a proto doporučujeme nejlepší psí granule této značky. A co vy, zaujaly vás kvalitní psí granule Acana a Orijen stejně tak, jako nás?

Pokud ano, tak si je můžete hned u nás objednat a nebo je jen omrknout. A když si pak na e-shopu kliknete na „Doporučujeme vám„, tak uvidíte 5 typů granulí, které jsme pro vás vybrali.

Na našem eshopu dále můžete najít i Acana granule pro kočky, kde si můžete vybrat z několika druhů. Dále tu máme také doporučení na granule pro štěňata malých plemen. Jedná se o speciální a kvalitní granule, které mají vše potřebné ke zdravému vývinu malého pejska.

A jaké granule pro psa si vyberete vy? 🙂

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře