„Psi jsou jako lidé, jen lepší“ Proč Alain Delon miluje pejsky?

V mládí herec rád nosil vojenské bundy, ale ne proto, že by poslušně sledoval módu, ale právě v těchto bundách byly uvnitř velké kapsy, do kterých Alain Delon často dával štěně, které nalezl na ulici a zahříval ho teplem svého těla.

Alain odmalička vyrůstal kolem psů.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Vzpomíná si na dívku jménem Gala – jednou v mládí ji udeřil kvůli nějakému přestupku a viděl psovi slzy v očích.

Tehdy POCHOPIL. Od toho dne už se všichni jeho psi jen usmívali.

„Psi jsou jako lidé, jen lepší.“

Alain Delon často opakuje, že psi jsou stejní lidé, jen bez mnoha nedostatků.

Jakou škodu může zvíře způsobit? Kromě čůrání na trávník nebo na záhony?

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Herec v rozhovorech často říkal, že mu psi připomínají děti.

Chová se tedy ke svým čtyřnohým přátelům s dojemnou něhou.

PŘÍBĚH

Jednoho dne se Alain Delon dozvěděl, že dva mladí sadisté ​​polili psa benzínem a zapálili ho.

Nebohé zvíře by jistě umřelo, nebýt umělce, který se postaral o to, aby byl pes převezen k veterináři.

Lékaři se podařilo zvíře zachránit.

A pak Delon využil veškerého svého vlivu u soudu, proti sadistům, kteří spáchali takové zvěrstvo.

Najal pro zraněného psa právníka, který trval na nejtvrdších podmínkách pro zločince. Zločinci dostali 6 a 2 roky vězení!

V soudní síni poprvé v historii byl jako oběť přítomen přeživší pes.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

A nebyla to fraška ani pokus na sebe upozornit.

Alain Delon je legendární postavou i bez takových gest.

Bylo by pro něj prostě nesnesitelné vědět, že takoví parchanti nadále chodí po zemi a užívají si života a že v každém okamžiku beztrestně mohou svůj zločin zopakovat.

Poté byl umělec tak rozhořčený a naštvaný, že se přiznal, kdyby byl pes mučen před jeho očima, neváhal by mučitele zabít i když by mohl skončit za mřížemi.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Zraněný pes Mambo byl vyléčen a poté odešel k manželům Goyse, kde se konečně uzdravil a cítí se šťastný.

Alain Delon často navštěvuje svého „kmotra“.

Jak žije Alain Delon?

Alain Delon žije mnoho let ve Švýcarsku, kde má obrovský majetek, herec má dvojí občanství a miluje Švýcarsko jako druhou vlast.

Když v roce 2010 švýcarští zástupci služeb ochrany práv zvířat navrhli zavést místo obhájce domácích zvířat, které by fungovalo v každém kantonu (regionu) Alain Delon tuto iniciativu vřele podpořil.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Aktivně se podílel na přípravě referenda k dané problematice a navrhl použití vlastní fotografie k vytvoření propagačních materiálů.

A to přesto, že se vždy držel stranou politiky a nikdy se neúčastnil žádné volební kampaně ani referenda!

Alain Delon hájil příčinu tím, že i vrahové a násilníci mohou mít právníka, ale psi, kteří nedělají nic špatného, ​​jsou tohoto práva zbaveni.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Bohužel zákon nebyl nikdy přijat, přičemž pro hlasovalo pouze 30% Švýcarů.

V životě Alaina Delona prvního pohledného muže ve Francii bylo mnoho žen, ale málo lásky.

Hořce říká, že skutečnou a pravou lásku můžou dát jen psy.

Nezáleží jim na tom, kdo je jejich pán, jestli je to žebrák bez domova, prezident Francie nebo Alain Delon, milují ho bezpodmínečně, aniž by věděli, co dělá, zda je v životě úspěšný, krásný nebo ošklivý.

Umělec se zvláštní láskou sleduje psy, kteří žijí na ulici se svými majiteli bez domova.

Chápe, že každý z těchto psů dobrovolně sdílí útrapy a utrpení majitele, protože ho miluje jako svého vlastního otce – bezpodmínečnou upřímnou láskou.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Možná legendárnímu herci, sexuálnímu symbolu všech dob, vždy chyběla právě taková bezpodmínečná láska.

Ženy přicházely a odcházely, děti vyrostly a odstěhovaly se, fanoušci v něm vidí především hvězdu, nikoli živého člověka se svými strachy, bolestí a samotou.

A psi se o jeho postavení nestarají. Je to on, koho milují.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

V panství Alaina Delona nyní žije 8 psů, kterým dává svou lásku a něhu.

K dispozici je také hřbitov všech psů, kteří kdy žili vedle umělce – 35 hrobů.

Alain Delon postavil uprostřed této nekropole kapli.

Alain Delon. Foto: snímek obrazovky Instagram

Zdroj: https://popularni.live/zivot/798-jsou-jako-lide-jen-bez-mnoha-nedostatku-proc-alain-delon-zachazi-se-svymi-ctyrnohymi-prateli-dojemnou-nehou?