fbpx

Klidné Vánoce – 4+1 tipů pro šťastné svátky s vaším psem

Blíží se nejkrásnější období roku, Vánoce. Pro mnoho z nás znamenají tyto svátky hlavně radost a kouzlenou atmosféru v blízkosti těch, na kterým nám nejvíce záleží. A jak zajistit, že klidné a spokojené svátky budeme mít nejen my, ale i naši psí miláčci? Zde jsou naše vyzkoušené a doporučené tipy. 

Klidné a bezpečné prostředí 

Výzdoba patří neodmyslitelně k duchu Vánoc, pozor si ale dávejte v blízkosti svých domácích mazlíčků. Opatrní buďte hlavně na dekorace, které mohou představovat nebezpečí, jedná se primárně o různá elektrická světýlka, nebezpečné rostliny, zapálené svíčky nebo křehké ozdoby, které může mazlíček omylem rozbít. 

S výzdobou buďte opatrní hlavně u štěňat, která ráda zkoumají okolní svět. Doporučujeme proto nenechávat potencionálně nebezpečné dekorace v jejich dosahu. 

Vánoční pochoutky 

Je v pořádku své mazlíčky rozmazlovat a dopřávat jim nejrůznější dobroty, v období svátků ale máme tendence dávat do psích misek i potraviny, které tam nepatří. Různé cukroví, vařené kosti, smažené a kořeněné jídlo proto od stolu svému chlupáči raději nedávejte

V případě, že chcete psovi udělat zážitek z Vánoc speciální, můžete mu upéct vlastní pamlsky. Netroufáte si? Nevadí, poctivé dobroty plné masa a kvalitních surovin seženete na našem e-shopu. To vše jednoduše a bez stresu.

Zimní procházky 

Zimní příroda nabízí úžasnou atmosféru, kterou si můžete užít společně se svým chlupáčem. Pořádně se oblečte a vyrazte si na chvíli odpočinout a zrelaxovat do klidné přírody, kde zapomene na veškerý stres z vánočních příprav. 

Procházkyvýlety do přírody jsou pro vašeho psa skvělým způsobem, jak uvolnit přebytečnou energii a pořádně si užívat pohybu. Nezapomínejte ale na správné použití psích vest a oblečků, které spousta chlupáčů na zimu potřebuje. 

Zimní Výzva, která změní vašeho psa za 28 dní z tepla domova

Naše výzva je určená všem, kteří chtějí svého psa pozitivní metodou trénovat i zabavit. Výzva je vhodná pro celou rodinu, trénovat můžete kdykolivkdekoliv, klidně z pohodlítepla domova

Výzva je ideální variantou pro aktivní zabavení psa, zároveň můžete trénovat nejen poslušnost, ale také originální psí triky a hry pro zabavení vašeho chlupáče. Proč tuto zimu nevyzkoušet něco nového a neinvestovat do společné aktivity se svým mazlíčkem?

Bonusový tip: Vánoční dárky pro vašeho psa

Vánoce jsou obdobím rozdávání radosti, proč by tak nemohl mít pod stromečkem dárek i váš mazlíček? Na našem e-shopu najdete širokou nabídku nejen dobrot, ale i výbavy, hraček a dalších způsobů zábavy. Na své si tak u nás přijde doopravdy každý.

Psi jsou nejenom členy rodiny, ale také zdrojem radosti a lásky. Nezapomínejte si proto během svátků udělat chvíli a trávit čas spolu, ať už se bude jednat o procházku, hraní nebo jiné oblíbené aktivity.

Pamatujte, že péče a ohleduplnost k potřebám vašeho psa pomohou udělat z Vánoc nezapomenutelný zážitek nejen pro vás, ale i vašeho čtyřnohého přítele. 

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře