Nejlepší Vánoční dárečky pro Vaše psí mazlíčky

Pro většinu z nás jsou naši mazlíčci neodmyslitelnou součástí rodiny.

A co je lepšího než našim milovaným chlupáčům projevit naši lásku?

  • Přece udělat jim radost drobnostmi. Ať už jde o vánoční dárek pro psa a nebo jen tak pro radost.

V následujících řádcích bych ráda rozebrala pár inspirací na dárek pro pejska. Ideální jsou například jako narozeninový nebo vánoční dárek, samozřejmě je ale můžete pořídit jen tak pro radost. Myslím, že příležitost se vždy, můžete například i zakoupit dárkový poukaz online a věnovat ho svým známým. Velkým trendem jsou i dárkové balíčky pro psy.

Některé tipy na dárky najdete u nás na eshopu, jiné jsou naše doporučení na kvalitní produkty od jiných výrobců – nejedná se o reklamu, ale pouze o naše zkušenosti na dárky pro pejskaře a jejich pejsky.

Všechny produkty na našem eshopu jsou vyráběné z kvalitních materiálů v Česku. Tak už pojďme na to. 🙂

Hlavolamy pro psy

Trendem posledních let jsou hlavolamy, které slouží u psů k podporování jejich zvědavosti a přemýšlení. Chlupáči pro získání pamlsků musí navíc zapojit jemnou motoriku.

  • Hlavolamy mohou posloužit jako společná zábava pro zvířata i páníčka, nebo ke zkrácení dlouhé chvíle o samotě. Přispívají tím ke zlepšení psychického stavu a jako ochrana před nudou. Využijete zvláště při dlouhých a deštivých zimních večerech.

Pořídit se dá nepřeberné množství variant podle stupňů obtížnosti. Začněte s nejlehčí variantou a postupně obtížnost zvyšujte. Vybírejte modely, které myslíte, že Vašeho mazlíka zaujmou nejvíce.

Doporučuji produkty od českých značek DOGLOG nebo Manahu.cz.

Zdroj: www.manahu.cz
Zdroj: www.doglog.cz

Kvalitní psí pelíšky a ortopedické matrace

Není nad kvalitní a extra příjemný pelíšek, zvlášť pokud máte psa spáče, který prospí celou noc a půlku dne. To se pak vyplatí do pelíšku trochu zainvestovat, ať se mu tam krásně odpočívá.

Na výběru pelíšků jsme si dali záležet. Pelíšky a ortopedické matrace, exkluzivní i pro náročné majitele pejsků.

Originální hračky

Pokud máte psa, který si rád hraje a kouše nové věci a hračky, pak mu určitě uděláte radost nějakou novou bezva hračkou.

Na našem eshopu najdete více než 150 nejrůznějších hraček od pískacích přes plyšové až po odolné přetahovací hračky. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Domácí psí pamlsky

Pokud rádi pečete, nezůstávejte jen u dobrot pro lidi. Existuje celá řada receptů na domácí psí pamlsky, které můžete různě kombinovat nebo upravovat dle preferencí Vašich chlupáčů. Pár receptů a tipů najdete v naší Psí kuchařce, kterou dáváme jako dárek zdarma ke každému nákupu u nás na eshopu. A je tam i recept na psí dort, sušenky a muffiny. 🤩

Domácí pamlsky jsou navíc hezkým dárkem pro další psí chovatele nebo parádní svačinka po společných trénincích s dalšími pejsky.

Obojky

Jako další bych ráda zmínila obojky od firmy Cloud7. Značka je původem z Berlína a zakládá si na ekologické stránce a vysoké kvalitě, to vše za použití funkčních materiálů.

Pamlsky sušené mrazem

Jedná se o 100% přírodní pamlsky, které

Doplňky, psí motýlky a šátky

Psí motýlky od slovenské firmy FUNKY DOG jsou:

  • ekologické
  • veganské
  • vyráběny z přírodních materiálů, jako bavlna, len nebo piñatex

Mým favoritem jsou motýlky, které slouží jako hezký doplněk na psí postroj nebo obojek. Vybírat můžete hned z několika velikostí. Připnutí je díky použití suchého zipu rychlé a jednoduché. Ideální i jako doplněk na společenské akce nebo svatby. V nabídce naleznete také obojky a postroje, vodítka, šátky nebo hračky.

Společnosti FUNKY DOG navíc přispívá a věnuje část výdělku jednotlivým útulkům, organizacím či osobám.

Vidíte tedy, že Vaše peníze jdou na kvalitní zboží a navíc pomáhají dobré věci. No není to perfektní kombinace?

Zdroj: www.funkydog.cz

Doufáme, že vám naše tipy na vánoční dárky pro pejsky byli přínosem a pokud vás zaujalo něco z našeho eshopu a rozhodnete se nás a pejsky v nouzi podpořit právě nákupem dárků u nás, budeme se moc těšit.

PS: Pro každý nákup u nás nad 1499Kč je doprava zdarma a navíc získáte dáreček. 🙂 Mrkněte k nám –> https://eshop.onlinepsiskola.cz/

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře