fbpx

Nejlepší vánoční dárečky pro Vaše psí mazlíčky

Pro většinu z nás jsou naši mazlíčci neodmyslitelnou součástí rodiny.

A co je lepšího než našim milovaným chlupáčům projevit naši lásku?

  • Přece udělat jim radost drobnostmi. Ať už jde o vánoční dárek pro psa a nebo jen tak pro radost.

V následujících řádcích bych ráda rozebrala pár inspirací na dárek pro pejska. Ideální jsou například jako narozeninový nebo vánoční dárek, samozřejmě je ale můžete pořídit jen tak pro radost. Myslím, že příležitost se najde vždy, můžete například i zakoupit dárkový poukaz na nějaký z našich 9 online kurzů a věnovat ho svým známým.

Některé tipy na dárky najdete u nás na eshopu, jiné jsou naše doporučení na kvalitní produkty od jiných výrobců – nejedná se o reklamu, ale pouze o naše zkušenosti na dárky pro pejskaře a jejich pejsky.

Všechny produkty na našem eshopu jsou vyráběné z kvalitních materiálů. Tak už pojďme na to. 🙂

Hlavolamy pro psy

Trendem posledních let jsou hlavolamy, které slouží u psů k podporování jejich zvědavosti a přemýšlení. Chlupáči pro získání pamlsků musí navíc zapojit jemnou motoriku.

  • Hlavolamy mohou posloužit jako společná zábava pro zvířata i páníčka, nebo ke zkrácení dlouhé chvíle o samotě. Přispívají tím ke zlepšení psychického stavu a jako ochrana před nudou. Využijete zvláště při dlouhých a deštivých zimních večerech.

Pořídit se dá nepřeberné množství variant podle stupňů obtížnosti. Začněte s nejlehčí variantou a postupně obtížnost zvyšujte. Vybírejte modely, které myslíte, že Vašeho mazlíka zaujmou nejvíce.

Doporučuji produkty od českých značek DOGLOG nebo Manahu.cz.

U nás najdete také různé hlavolamy zde>> Ty se nejlíp postarají o zábavu při rozbalování dárků a nejen na Štědrý večer udělají pejskovi radost.

Kvalitní psí pelíšky a ortopedické matrace

Není nad kvalitní a extra příjemný pelíšek, zvlášť pokud máte psa spáče, který prospí celou noc a půlku dne. To se pak vyplatí do pelíšku trochu zainvestovat, ať se mu tam krásně odpočívá.

Na výběru pelíšků jsme si dali záležet. Pelíšky a ortopedické matrace, exkluzivní i pro náročné majitele pejsků.

Originální hračky

Pokud máte psa, který si rád hraje a kouše nové věci a hračky, pak mu určitě uděláte radost nějakou novou bezva hračkou.

Na našem eshopu najdete více než 150 nejrůznějších hraček od pískacích přes plyšové až po odolné přetahovací hračky. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Domácí psí pamlsky

Pokud rádi pečete, nezůstávejte jen u dobrot pro lidi. Existuje celá řada receptů na domácí psí pamlsky, které můžete různě kombinovat nebo upravovat dle preferencí Vašich chlupáčů. Pár receptů a tipů najdete v naší Psí kuchařce, kterou dáváme jako dárek zdarma ke každému nákupu u nás na eshopu. A je tam i recept na psí dort, sušenky a muffiny. 🤩

Domácí pamlsky jsou navíc hezkým dárkem pro další psí chovatele nebo parádní svačinka po společných trénincích s dalšími pejsky.

Obojky

Jako další bych ráda zmínila obojky od firmy Cloud7. Značka je původem z Berlína a zakládá si na ekologické stránce a vysoké kvalitě, to vše za použití funkčních materiálů.

Pamlsky Poslušnost do kapsy nesmí chybět pod stromečkem.

Jedná se o 100 % přírodní suroviny: žádná éčka, umělá barviva ani ochucovadla. Prostě kvalita, za kterou si stojíme! 🤩

Jelení paroží nebo tyčinky na zdravé zoubky?

Tím určitě nic nezkazíte a pejsek bude mít co žužlat u rozbalování dárečků. ❤️

Doufáme, že vám naše tipy na vánoční dárky pro pejsky byli přínosem a pokud vás zaujalo něco z našeho eshopu a rozhodnete se nás a pejsky v nouzi podpořit právě nákupem dárků u nás, budeme se moc těšit.

PS: Při nákupu u nás nad 1000Kč máte na výběr ze 3 DÁRKŮ v hodnotě až 699Kč. (Platí do konce roku 2022 nebo do rozdání zásob.)

https://eshop.onlinepsiskola.cz/

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře