Překladač psí řeči

Aneb jak nejefektivněji vychováte Vašeho psa.

Využíváte už nejúčinnější překladač psí řeči?

Říká se učení = mučení, ale vůbec tomu tak být nemusí. Mám pro Vás otázku.

1.   Kdy se toho Vy nebo Vaše děti nejvíc naučíte?

Když jste pod tlakem a ve stresu nebo, když si hrajete a přitom si ani nevšimnete, že se vlastně něco učíte?

Určitě mi dáte za pravdu, že učení formou hry je mnohem efektivnější než stres a tlak.

A úplně stejně to mají i naši miláčci.

Rádi bychom Vám teď a tady představili tu nejláskyplnější, nejhravější a přitom nejúčinnější formu učení Vašeho pejska.

Dle dotazů, které nám často chodí, mnoho lidí tuto formu učení ještě nezná a přitom je to to nejlepší, co můžete pro svého pejska udělat.

Jde o metodu při, které jste tzv. propojeni se svým pejskem a jste oba tady a teď.

Váš pes je maximálně šťastný a přitom se učí, navíc učení touto metodou ho moc baví. Líbí se mu tak, že ani nechce přestat. A je radostí bez sebe každý den, když berete do ruky onu zázračnou krabičku, které se říká klikr, což je pomůcka k učení a výchově. Tuto pomůcku koupíte ve zveriimexu nebo u nás na e-shopu a stojí do stovky.

S námi to zvládnete sami. Bez přísných cvičitelů na cvičáku a bez stresu i násilí.

Váš pejsek miluje Vás, zná Vás, důvěřuje Vám a má Vás přečteného, proto z celého srdce doporučujeme učit si ho sami doma. Je to nejefektivnější, zlepší se Váš vztah a důvěra mezi Vámi poroste.

Výborné je přitom střídat prostory.

Jednou doma, pak třeba na zahradě, a když to zvládá, tak mu dát pár povelů na ulici (v běžném provozu.) Nestane se Vám pak, že Vás poslechne např. jen doma a venku si bude dělat co chce.

Nezáleží jestli chcete zvládnout jen základy poslušnosti nebo se budete učit zavírat dveře, zapínat světlo či nosit noviny, touto nejpozitivnější metodou zvládnete všechno sami, v domácím pohodlí a s radostí.
Pokud chcete ušetřit a chcete, aby Váš pejsek byl šťastný moc rádi Vám s tím pomůžeme.

Připravili jsme pro Vás tři stupně výchovy pro každého pejska z domova s láskou a bez stresu.

1.   stupeň – 5 denní Akademie pozitivního výcviku

2.   stupeň – Základní poslušnost pro psy (varianta pro štěně i pro starší dospělé pejsky)

3.   stupeň – pro aktivní pejskaře Psí triky – zábava a úchvatné triky

Kompletní výchova a pochopení Vašeho pejska je pro Vás připravená v kurzu Základní poslušnost. Vše na jednom místě, přehledně a zábavně.

Vezmeme Vás za ručičku a krok za krokem dovedeme k cíli. Už nemusíte nikam dojíždět a stresovat se na cvičáku, to Vy jste ten nejlepší učitel pro Vašeho miláčka a klikr je vstupenkou pro Vás oba do světa radosti a zábavy.

Díky němu najdete společnou řeč. Zlepší se komunikace mezi Vámi a hlavně Váš pes Vám bude konečně rozumět. Bude rozumět tomu, co říkáte a co po něm chcete. Je to v podstatě takový překladač mezi Vámi a Vaším pejskem.

Naučit se tento překladač používat je velmi jednoduché a zvládne to každý, začněte hned teď v naší 5 denní akademii zde>>

Milujme psi a chtějme pro ně jenom to nejlepší. ♥