fbpx

Termo pelíšky: Co to je a jak fungují?

Termo pelíšky se stávají čím dál populárnějšími mezi psími majiteli. A je k tomu také oprávněný důvod. Díky inovativnímu způsobu výroby jsou pelíšky úžasnou variantou pro každého chlupáče, který ocení komfort té nejvyšší kvality. Kromě pohodlí má ale i celou řadu dalších benefitů. Pojďme se tedy společně podívat, co to vlastně termo pelíšek je.

Jak pelíšek funguje?

Pelíšek je tvořen technologií Thermo Switch. Každý model je tvořen 2 vrstvami, které jsou od sebe odlišeny drobným značením sluníčka a sněhové vločky. Ty pomáhají páníčkovi odlišit „chladící“ a „hřejivou“ vrstvu. Každý model je navíc vyplněn vysokou vrstvou měkké výplně, která zaručuje ten nejvyšší komfort. Některé modely navíc obsahují paměťovou pěnu, která je oporou pohybovému aparátu. O tom více dále.

Chladící strana je vyrobena z materiálu odolného proti špíně a vodě. Hřejivá strana je dostupná ve variantách Velour nebo syntetické kůže. Pelíšek nemusíte obracet naruby ani jinak upravovat, stačí ho pouze obrátit na požadovanou stranu.

Velkou výhodou je vysoce odolný snímatelný potah, který se dá sundat a vyprat v pračce při 30⁰C. Obě strany navíc vydrží i škrábání a hrabání psů, kteří si pelíšek potřebují ke spánku „připravit“.

PELECH ThermoSwitch SANTORINI – na našem e-shopu

Proč pelíšek pořídit?

Dva způsoby využití zaručují tu nejvyšší kvalitu odpočinku za každého počasí. Hřejivá strana udržuje zvířata v teple a před chladem chrání i pohybový aparát. Díky tomu je velmi populární u starších jedinců a psích sportovců. Chladící strana zajistí v letních měsících potřebné pohodlí a úlevu od horka. Někteří chlupáči mohou upřednostňovat pelíšek před chladícími dečkami z důvodu měkké výplně, která zajistí jen to nejlepší pro každého mazlíčka.

Oblíbený se díky své funkci stal i u psů, kteří jinak pelechy nevyhledávali nebo v nich spát „neuměli a nechtěli“.

Moderní design doplněný o jednoduché barvy je příjemným plusem pro nadšence do stylových psích výbav.

Kteří pejsci ho ocení?

Pelíšek se hodí pro psy všech velikostí a věkových kategorií. Také si je velmi chválí majitelé méně chlupatých psů, které pomáhají držet v teple i během mrazivých nocí. Ideální je také pro plemena méně robustní, teplá strana navíc pomáhá ochraňovat pohybový aparát, kterému spaní na chladném a tvrdém povrchu škodí. Chlad od země je vrstvami pelíšku izolován a tím je zaručen ten nejkvalitnější odpočinek.

Vyhledávají ho majitelé štěňat, psích seniorů, ale i dospěláků. Pelíšky si velmi chválí i chovatelé koček, které vždy vyhledávají teplá místa v domě. Představa teplého pohodlného pelíšku se tedy nezamlouvá pouze psům a na své si přijde doopravdy každý chlupáč.

Z osobní zkušenosti doporučuji pelíšek pro psí seniory. Naše fenka stářím ztrácí srst a pelíšek s „vyhříváním“ jí ulevil nejen od zimy. Navíc jí hodně drobná a trpěla na chlad, který jí už tak chlupatý měkký pelíšek nedokázal dostatečně zajistit. Pelíšek jí ulevil od chladu, zamilovala si ho od první noci a z jejích odpočinkových míst je bezesporu nejoblíbenější.

Na našem eshopu naleznete spoustu psích termo pelíšků, tak se pojďte podívat a vyberte si ze široké nabídky pro vašeho čtyřnohého miláčka to nejlepší.

PELECH ThermoSwitch KORFU – na našem e-shopu

Naše tipy

  1. Modely MILOS zajištují to největší pohodlí pro psi, kteří si při spánku potřebují roztahovat a překáží jim vyplněné okraje. Měkkost pelíšku je zajištěna plyšovou výplní. Pelíšek je jednoduchý na údržbu.
  2. Modely KORFU jsou plněny měkkým plyšovým materiálem a zajišťují perfektní tepelnou izolaci, navíc chrání i před chladem od studené země. Extra pohodlí zajistí měkké vyplněné okraje.
  3. Kolekce PAROS-LUX je vyplněna paměťovou pěnou, která zaručuje ten nejvyšší možný komfort a úlevu pohybovému aparátu zvířete.
  4. Luxusní řada SANTORINI a kolekce ANDROS zajišťuje ten nejvyšší luxus s potahy z měkkého umělého kožíšku. Výplň je tvořena paměťovou pěnou, která zajištuje oporu a úlevu pohybovému ústrojí psa. To vše přispívá ke spánku té nejvyšší kvality. V nabídce jsou hned v několika barevných provedeních.

Anebo vybírejte už podle vzhledu a dostupných velikostí přímo na e-shopu.

Menší plemena:

Velikost S ( 50 x 40 x 12 cm):

Střední plemena:

Velikost M (70 x 50 x 13 cm):

Velikost L (90 x 60 x 14 cm):

Velká plemena:

Velikost XL (120 x 75 x 15 cm):

Závěrem

Zvířecí termo pelíšky díky své multifunkčnosti a prvotřídní kvalitě zpracování přináší komfort a úlevu, přispívající ke kvalitní regeneraci a odpočinku zvířete. Jsou vhodné do každého ročního období a ocení je chlupáči všech velikostí a věkových kategorií. 😊 Přejít na celou naši nabídku termo pelíšků, které máme nyní skladem>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře