fbpx

Tipy na dárky (nejen) pro psy

Vánoční svátky jsou pro většinu z nás obdobím sdílení radosti. Nechte se unést vánoční atmosférou a potěšte nejen své blízké, ale také vaše psí miláčky. Na našem e-shopu naleznete širokou nabídku originálních dárků nejen pro pejsky, ale i jejich majitele. A jaké dárky jsou letos populární? 

Pro psy

ADVENTNÍ KALENDÁŘ PREMIO PRO PSY PLNÝ DOBROT

Náš adventní kalendář? To je 24 okýnek plných poctivých masových dobrot, každý den tak na vašeho mazlíčka bude čekat chutný pamlsek z těch nejlepších surovin. V okýnkách najde váš psí miláček například srdíčka s kuřetem a rýží, rolky s rybím a kuřecím masem nebo kostky s kachním masem. Dobroty si tak můžete během svátků dopřávat nejen vy, ale i vaši pejsci. 

ORIGINÁLNÍ VÁNOČNÍ BALÍČEK SE JMÉNEM PEJSKA 

ideální dárek pod stromeček? Takový, který potěší i zabaví a kterého se nebude moct nabažit žádný psí miláček. Vánoční balíček od nás je proto plný nejen dobrot, ale i zábavy. Je plný chutných a přírodních pamlsků a hraček vyrobených z bezpečných a kvalitních materiálů. To vše v krásném vánočním balení se jménem chlupáče.

A na co všechno se může váš hafan těšit?

LÍZACÍ TALÍŘKY, PODLOŽKY, HADI, …

Darujte dárek, který má smysl. Naše lízací podložky, talířkyhadi jsou skvělým způsobem zabavení každého chlupáče. Podložky totiž zabraňují potravu rychle hltat, pes se tak během naší nepřítomnosti snadno a bezpečně zabaví na opravdu dlouhou dobu. 

Naplnit je můžete dle potřeby, pro delší zabavení psa můžete naplněnou podložku zamrazit. Podložka má navíc hned několik variant vzorování a protiskluzovou úpravu. 

PSÍ PAMLSKY POSLUŠNOST DO KAPSY

Kvalitní suroviny a chuť, kterou si každý pes zamiluje, to jsou naše pamlsky Poslušnost do kapsy. Ve složení nenajdete žádná éčka, umělá barviva ani ochucovadla, ale pouze 100% přírodní složení. 

Pamlsky jsou vhodné při tréninku, do plnících hraček nebo prostě jen tak za odměnu. Vybrat si u nás navíc můžete hned z několika variant. 

Pro pejskaře 

OTISK TLAPKY, ZÁVĚSNÁ OZDOBA

Sháníte opravdu originální dárek? A co takhle ozdoba s otiskem tlapky? Dárek může zdobit nejenom váš vánoční stromeček, ale také vytvořit krásnou dekoraci každého domova. 

Vytvoření otisku je bezpečné, jednoduché a v případě potřeby se dá jednoduše zopakovat. 

Darujte originální dárek, který pomáhá tvořit nejen radost, ale i vzpomínky. 

OTISK TLAPKY BEZDOTYKOVÝ 

Originální památka na vašeho chlupáče. Tento dárek je ideální nejen pod vánoční stromeček a radost udělá zaručeně každému pejskaři. 

Rychlé a jednoduché provedení zabere pouze několik vteřin, pokus můžete v případě potřeby zopakovat. To vše bez zašpinění tlapek. 

ONLINE KURZ OD NÁS 

Dejte svým blízkým nezapomenutelný dárek – online výcvikový kurz od nás – krásný vánoční poukaz. Ať už máte doma neposedné štěně, nebo naopak vymýšlíte nové způsoby zabavení pro svého psa, z naší široké nabídky si vybere doopravdy každý pejskař.

Darujte know – how od profesionálů, kteří pomohou porozumět individuálním potřebám každého chlupáče a posunout vztah mezi psem a jeho majitelem na úplně novou úroveň. 

Oslavte s námi svátky plné radosti, které jsou nejen o dárcích, ale i vytváření nezapomenutelných okamžiků s těmi, na kterých vám záleží. Ať už z naší nabídky zvolíte cokoliv, jsme si jistí, že dárek potěší a vykouzlí úsměv na každé tváři.

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře