fbpx

TOP odměny pro psy

Chcete svému psovi dopřát něco nového? Sháníte kvalitní tréninkové pamlsky? Nebo spíš něco za odměnu a k zabavení? Představujeme naše top pamlsky pro psy, které jsou 100% přírodní, z kvalitních surovin, bez éček, barviv a dochucovadel. Vybrat si můžete hned z několika variant, abyste svému mazlíčkovi vždy dopřáli jen to nejlepší.

Výcvikové pamlsky Poslušnost do kapsy

Pamlsky z naší nabídky Poslušnost do kapsy jsou ideální pro využití při tréninku doma i venku.

Proč Poslušnost do kapsy?

  • 100% přírodní suroviny, bez barviv, éček a ochucovadel
  • snadné dávkování
  • pamlsky se nedrolí ani nemastí
  • úžasná vůně
  • široká nabídka včetně hypoalergenních verzí

Treska s červenou řepou 12 mm

Voňavé pamlsky z tresky obsahují 75 % živočišných bílkovin, z většiny tvořené masem z tresky a arktickým krillem, doplněné o hovězí moučku a škvarky, sušená vejce, rybí vývar a lososový protein.

15 % je tvořeno rostlinnými produkty pro lepší konzistenci pamlsku a obohacení o další živiny. Složení je doplněno o pivovarské kvasnice, hovězí kolagen a lososový olej.

Treska s lososovým olejem 8 mm

Přírodní a neodolatelné, to jsou pamlsky s tresčím masem, lososovou, hovězí, vepřovou a drůbeží moučkou, rybím vývarem ze sledě a jemně mletých hovězích škvarků.

15 % tvoří rostlinná složka pro lepší strukturu pamlsku – rýže, pohanková mouka, kukuřičné a pšeničné klíčky. Vše je doplněno o kelpu, spirulinu a chlorellu, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, losový olej a vitamín C.

Pamlsky jsou bezlepkové.

Kachna s lososovým olejem 8 mm

Odměna plná kachny, korýšů, hovězího, vepřového, mletých škvarků a sušených drůbežích jater. To doplňuje rostlinná složka, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen a losový olej. Prostě pořádně voňavá dávka motivace pro vašeho miláčka.

Pamlsek je ve formě menších válečků, které jsou vhodné i pro štěňata, menší a střední plemena. Pro větší pejsky volte pamlsky o velikosti 12 mm.

Hmyzí protein s mořskou řasou 8 mm

Neodolatelné pamlsky s hmyzím proteinem jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním či v dietě.

Pamlsky jsou hypoalergenní, nízkotučné, bez lepku, vhodné pro pejsky menšího a středního vzrůstu.

Ve složení najdete hlavně hmyzí protein, mikrobiální protein, fermentovanou rybí moučku z tresky, škvarkovou moučku a játrový protein.

Pamlsky dále obsahují cca 15 % tepelně upravených rostlinných surovin, díky kterým pamlsek drží pohromadě – rýžovou mouku, pohankovou mouku, mořskou řasu kelpu a sladkovodní řasu chlorellu. To vše je doplněno o pivovarské kvasnice.

Líbí se vám naše nabídka a nevíte, kterou variantu zvolit?

Právě proto nabízíme náš zkušební balíček 4×100 g, ve kterém můžete vyzkoušet:

  • 100 g Hmyzí protein s mořskou řasou 8 mm
  • 100 g Kachna s lososovým olejem 8 mm
  • 100 g Treska s lososovým olejem 8 mm
  • 100 g Treska s červenou řepou 12 mm.
Zkušební balíček – Dárkové balení 4x100g

Sušené pamlsky

Sušené pamlsky pro zabavení doma nebo jako velká odměna. Jsou plné živin a chuti a garantujeme, že uspokojí i ty největší mlsouny.

Sušený kuřecí pařátek

Pařátek představuje lehce stravitelný pamlsek, který posiluje žvýkací svaly a zuby. Poskytuje skvělý zdroj vápníku a na zabavení poslouží psům všech plemen a velikostí. To vše bez konzervantů, barviv, dochucovadel a glycerinu.

Balení po 1 kusu.

Hovězí průdušnice – kolečka

Sušená pochoutka pro všechna plemena psů. Kousáním průdušnice dochází k mechanickému čištění zubů. Balení obsahuje 100 % hovězí tracheu (průdušnici), která si kvalitním sušením zachovává veškeré živiny a nutriční hodnoty.

Balení po 80 g.

Játrové sušenky „Přivolání je naše“ 200 g

Křupavé a neodolatelné, to jsou naše játrové sušenky. Kostičky o velikosti cca 1 cm jsou ručně vyráběny v malé rodinné firmě, svou velikostí jsou vhodné jako odměna i pro menší pejsky.

Díky svému složení s 65 % jater, 20 % žitné mouky, 10 % žitných otrub, 5 % domácích vajec a špetky majoránky jsou odměnou i pro pořádné gurmány.

Zdravé a 100 % přírodní, bez umělých barviv, aromat a éček.

Ouško na proužky pro malé psí koloušky 100 g

Vepřové uši jsou pro psy delikatesou, která je dokáže zabavit na dlouhou chvíli. Díky své velikosti a tvrdosti byly doteď spíše pro pejsky středních a větších plemen. Právě pro ty jsme do naší nabídky zařadily vepřové uši krájené na menší proužky.

Uši jsou skvělým zdrojem kolagenu, který je důležitý pro zdravý pohybový aparát, mimo to přispívají jako prevence vzniku zubního kamene, vynachválit si je nemohou ani majitelé přezubujících štěňat.

Vepřové uši obsahují vyšší množství tuku, vyhnout by se jim proto měli majitelé pejsků na dietě nebo mazlíčků s citlivějším zažíváním. S dávkováním to proto nepřehánějte a uši mějte jako doopravdy velkou odměnu párkrát do týdně.

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře