fbpx

VÝHODY online výchovy psa

Přemýšlíte nad využitím našich služeb? Zajímá vás, v čem je výcvik online psí školy inovativní a jaké výhody obnáší? A proč by mohla výchova online vyhovovat právě vám? To vše vám povíme v dnešním článku!

1) Časová flexibilita

🍀 Chápeme, že v dnešní uspěchané době je složité perfektně naplánovat každou hodinu každého dne. Dělit čas mezi svou rodinu, práci, přátele a péči o sebe a domácnost znaví každého a občas už prostě nemáte čas, energii a náladu chodit se svým psem na cvičák, kde budete vyčerpaní, netrpěliví a nevydáte ze sebe to nejlepší. A právě v tom je způsob výcviku z domova skvělou variantou.

🍀 Nestíháte hodinu cvičáku? Budete pryč? U nás máte lekce k dispozici 24 hodin denně ať už jste kdekoliv. Výcvik se svým psem si tak můžete časovat zorganizovat tak, jak to bude nejlépe vyhovovat vám a vašemu mazlíčkovi.

🍀A další výhoda? Postupujete vlastním tempem! Nikdo vám nebude nadávat, že máte daný cvik nebo povel už dávno umět. Vždy vám totiž půjde něco lépe a něco zas hůř, jet podle plánu dělaného pro všechny stejně vás bude akorát víc tlačit.

🍀 Přístup ke všem materiálům v kurzu máte na rok nebo na dva – dle kurzu. Což je dostatek času se ke všemu vrátit, když budete potřebovat, nemusíte nikam spěchat. 🤩🍀

🍀 Byť je to online kurz, NEmusíte být v danou hodinu online – u PC nebo telefonu. Vše je v kurzu a výzvách připraveno a vy si video pustíte kdykoli máte čas a chuť, třeba i o pauze v práci. 😊

2) Žádné dojíždění a čekání až na vás přijde řada

Nafta je teď drahá, takže co si budem, nechcete projezdit dalších pár tisíc zbytečně. Navíc dorazíte na místo a z celé hodiny se vám trenér věnuje maximálně 10 minut, protože tam má spoustu dalších psů. To je plýtvání vaším časem.

Široká nabídka služeb

🍀 V naší nabídce najdete vždy to, co potřebujete. V naší nabídce si přijdou na své majitelé štěňatdospělých psů. Tahá váš pes na vodítku? Pomůže vám náš kurz Stop tahání. Chcete, aby váš pes přišel venku na první zavolání? Pomůže naše Přivolávačská výzva. Pes poslouchá, ale chcete něco víc? Zkuste náš kurz neokoukaných psích triků! U nás si vyberete kurz a službu přesně na míru.

3) Komunita, podpora, zpětná vazba

🍀 U každého kurzu máte k dispozici zkušenou cvičitelku, na kterou se můžete kdykoliv zdarma obrátit. U nás na to nikdy nejste sami, vždy přijdeme s řešením přesně pro vás.

🍀 Ke kurzu také dostanete přístup do uzavřené facebookové skupiny, ve které můžete komunikovat spolu s dalšími členy dané výzvy nebo kurzu. Do skupiny můžete také nahrávat své úspěchy či neúspěchy a spolu s dalšími členy a cvičitelkou dojít k těm nejlepším výsledkům.

4) Trénujeme pomocí pozitivní motivace

🍀 Žádný křik, žádný nátlak a pocit selhání. Všechny naše nabízené kurzy jsou založeny na pozitivní motivaci, která pomáhá utvářet pevné pouto mezi psem a jeho pánem. Naučíte se tak vnímat svého psa a ten brzy zjistí, že páníček je venku největší zábava.

🍀 Nemusíte se bát, že z výzvy vypadnete nebo že vaše výkony nebudou dostatečné. Po ruce máte vždy naše lektory a další členy kurzu, se kterými společně dojdete k těm nejlepším výsledkům. Jsme tu pro vás. 😊

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Máme návod, jak to jednoduše zvládnete z domova i vy! 🍀

Komentáře