fbpx

A je to tady! Luxusní kalendář „Pes a celebrita“ 😳

Několik let jsme se k tomu chystali a konečně to dopadlo. Jak se říká, všechno má svůj čas, a náš čas přišel právě teď. Dali jsme se do toho a vznikla fantastická novinka, ze které si sednete na zadek.

  • Chcete mít doma něco oslňujícího?
  • Chcete pro vaše blízké brilantní štěkající, exkluzivní dárek pod stromeček?
  • Chcete přispět na pomoc pejskům, kteří to potřebují?

Odpověděli jste, aspoň jednou ano? Tak čtěte dál!


Rodí se vzácný, mimořádný, zatím stále utajovaný luxusní kalendář Online psí školy a my jsme se rozhodli vám střípky z jeho porodu ukázat už dnes. Protože o něco tak úžasného se musíme s vámi podělit a posdílet naši velkou radost, jak se říká sdílená radost, dvojnásobná radost a my už to nemůžeme vydržet, takže je to tady, čtěte dál!

Ze zákulisí focení exkluzivního kalendáře Online psí školy – Martin Zounar s Limpynkou


Máme za sebou dva krásné dny focení pejsků se známými tvářemi krásných a sympatických mužů, takže se dámy máte skutečně na co těšit. Počasí nám přálo, všichni přijeli ve skvělé náladě, pejsci byli všichni zlatí a dostavili se i média, aby pro vás natočili rozhovory se známými tvářemi hned po odfocení pro náš Hafkalendář.
Expres.cz pro vás připravili moc pěkný rozhovor se skvělým hercem a velkým pejskařem Martinem Zounarem. Doporučujeme si poslechnout moc pěkné a zajímavé video nejen o psech, ale i o tom jak se Martinovi daří hubnout.

Martin Zounar dává rozhovor pro blesk.cz

Tomáš Kraus pro CNN Prima NEWS připravil moc pěknou reportáž s Martinem Písaříkem, Martinem Krausem a s pejsky samozřejmě. Kdyby jste to nevěděli, tak Martin Kraus se nedávno oženil. Koho, že si to vzal? Uvidíte v reportáži včetně kuriozních fotek ze svatby.  


A není všem dnům konec, další média se chystají, na fotografiích do kalendáře právě teď pracuje jeden z nejlepších fotografů v Česku Jaroslav Urban a brzo může viset i u vás doma. Nezapomeňte, že se k nám blíží Vánoce a toto je ten nejkrásnější dárek pro každého pejskaře nebo pejskařku.

Ze zákulisí focení Martin Etzler se svou ženou a Robert Jašków

Dnešním dnem vyhlašujeme předprodej tohoto pejsko mužského skvostu s cenou, která je tak nízká, že budete brát hned pět kusů a teď si sedněte, aby to s vámi neseklo, protože tohle tu ještě nebylo, když totiž koupíte dva Haf kalendáře, tak třetí vám zaplatíme my, to je náš dárek pro vás. ❤️🎁

Ulovte si kalendáře za symbolickou cenu 349Kč a ještě navíc v akci 2+1 jako dárek rychle tady, dokud rozdáváme. ❤️🎁

A máte po Vánočních starostech, maminka, sestra, babička budou mít velkou radost.
To není kalendář, to je požitek!
Můžete se těšit třeba na Milana Peroutku s jeho překrásným pejskem. Milan je nahý do půl těla a pejsek šel do naha úplně. No, jak říkám skvost nad skvosty. 


Užili jsme si pohodu mezi lidmi, kteří milují pejsky, tak jako my a to nás všechny spojuje. A protože pro pejsky všechno, tak část výtěžku poputuje na rekonstrukci velkého a tolik potřebného azylu pro pejsky spolku Pes nejvěrnější přítel.

Z backstage David svoboda s krásným koněm na jezdeckém ranči v Hořovicích

Honem si ulovit kalendář pro sebe a první dárky pro rodinu>> 🎁🐶

Klára Groulíková
Zakladatelka největší psí školy v Česku a na Slovensku. Našimi kurzy prošlo více než 20 tisíc pejskařů. Pomáháme vychovat pejsky z pohodlí domova a pozitivním způsobem. Všechny naše služby a kurzy najdete zde>>>

 

VYSÍLÁNÍ ZDARMA: Chcete taky svého psa vychovat s láskou a porozuměním a přesto důsledně?  

Na našem bezplatném vysílání vám to hned prozradíme, rezervujte si místo teď. 🍀

Komentáře